Wpis z mikrobloga

@blablaelotrzydwazero: #!$%@?ąc od Twojego pytania. Te wszystkie partie w rządzie, to jeden brar. Kaczyńskie, Morawieckie, czy inne Dudy, jak i komorowski i inne partie, no i banda szurków jak Korwiny, brauny czy inne bosaki to wszystko jest sterowane przez kogoś "zza kurtyny" (mam na myśli tu korporacje), no i wracając powoli do Twojego pytania. Wyboru są fałszowane ( ͡° ͜ʖ ͡°) zawsze wygrywa tylko ten jeden, tylko
@blablaelotrzydwazero: bo był strach przed imigrantami na pontonach, panowała narracja lęku przed tym, co się dzieje w Niemczech i Francji, a Duda w zestawieniu z bulem Komorowskim wyglądał jak porządny mąż stanu, kulturalny, kumaty i z wykształconą żoną z rodziny inteligenckiej a nie tłustą Grażyną z ogródków działkowych. Poza tym może i ta wojna polsko-polska między PiSem a PO jakoś by się rozeszła po kościach, ale wpadł świeżak Kukiz jako niezrzeszony
bo był strach przed imigrantami na pontonach, panowała narracja lęku przed tym, co się dzieje w Niemczech i Francji, a Duda w zestawieniu z bulem Komorowskim wyglądał jak porządny mąż stanu, kulturalny, kumaty i z wykształconą żoną z rodziny inteligenckiej a nie tłustą Grażyną z ogródków działkowych. Poza tym może i ta wojna polsko-polska między PiSem a PO jakoś by się rozeszła po kościach, ale wpadł świeżak Kukiz jako niezrzeszony (choć to
No tak, strach przez muzułmanami panował. Do tego dość wysokie podatki, drożyzna, podwyższenie wieku emerytalnego, chęć uczynienia z Polaków taniej siły roboczej. Trochę to mogę zrozumieć, ale dlaczego musieli wybierać tych katolskich PiSiorów, jednocześnie???


@blablaelotrzydwazero: Za PiSu również mamy drożyznę, prawdę mówiąc oraz jeszcze wyższe podatki, pod pozorem dbania o polskie interesy (albo być może izraelskie i amerykańskie, nie mam pojęcia do końca). Dajcie mi jakąś partię libertariańską, to zagłosuję...
@blablaelotrzydwazero: a, no i zapomniałam, że ze strony PiSu była jeszcze przewaga martyrologiczna po zamachu smoleńskim, a Polacy pamiętający czasy komuny zawsze wybiorą męczenników i krzyczących, że ruscy kogoś ubili i próbują zamieść to pod dywan, a jak państwo (rządzący) nie mówią o spisku, to znaczy, że spisek jest, bo jak się nie mówi źle o ruskich, to znaczy, że władza jest zła i z nimi współpracuje. I Kościół się zaangażował
@blablaelotrzydwazero: platformersi trochę się odkleili od rzeczywistości, wydawało im się że nie mogą przegrać więc niespecjalnie przejmowali się nastrojami społecznymi. Nie powiedzieli twardego NIE pani Merkel i jej pontoniarzom, podnieśli wiek emerytalny, do tego taśmy z Sowy (pocięte w manipulatorski sposób, vide Sikorski i robienie laski amerykanom), generalnie PO reklamowało się jako liberalna partia ale w sumie nic w tym kierunku nie zrobili, trochę elektoratu odebrał im Petru (sam się dałem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 98
@421KM: Szachrajki poszczególnych posłów z ramienia Platformy także do tego doprowadziły, powodując znaczący spadek poparcia. Ale nie był to aż tak duży spadek poparcia jak w momencie przejęcia władzy przez Kopacz. No i należy podkreślić, że tamte aferki z czasów Tuska i przed nim, to płotki w porównaniu do tego co kaczy #!$%@? #!$%@?.