Wpis z mikrobloga

Właśnie wyskoczyła mi reklama programu nasz nowy dom. Czy tylko ja uważam, że mając dom z grzybem czy bez łazienki robienie dzieci to totalna patologia? Z moją dziewczyną się kochamy, oboje puki co mamy dobrze płatną pracę, własne mieszkanie (po świętej pamięci dziadkach) i modlę się, żeby nie zaliczyć wpadki, uważamy że nie jesteśmy jeszcze gotowi mimo, że spełniamy wszystkie warunki. A ludzie w tych programach nie mają pokoi, nie mają ciepłej wody albo w ogóle łazienki i 3 dziecko w drodze. Rozumiem sytuację, że babcia przyjęła dzieci po zmarłych rodzicach czy wydarzyła się jakaś choroba w rodzinie. Najlepiej nie pracować, nie płacić rachunków, zamieskac w zniszczonym domu, zrobić 3 dzieci i pan Polsat pomóż. Po co się starać o cokolwiek w tym kraju xD Przepraszam ale się zagotowałem
#polsat #bombelek #antynatalizm #nasznowydom #patologia
  • 248
@MrArdzi: szkoda, że zagotowało Cię wydawanie pieniędzy niepublicznej telewizji i ich sponsorów, a nie gotuje Cię wydawanie TWOICH pieniędzy na zapomogę dla Kamila Bednarka czy BayerFull.
No przepraszam ale się zagotowałam ( ͡º ͜ʖ͡º)
Do programu ciężko się dostać bo polsat zagląda nawet do lodówki i pomoc dostają ludzie którzy na prawdę są w dołku. Są rodziny w których popełniono kilka błędów,ale kto ich nie robi?
@MrArdzi: No niestety, ale w tym narodzie jest takie przeświadczenie, że dzieci w ogóle nie kosztują i niczego nie wymagają. Tak było w pokoleniu rodziców, bo przecież były przedszkola, świetlice, można było podrzucać dzieci rodzinie, ubrania to dziecku można po kimś dać, w sumie to tylko rzeczy do szkoły faktycznie kosztowały. Jakieś płatne zajęcia dla dziecka - zapomnij. A że teraz jest inaczej no to już nikt na to nie patrzy.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@cacum3: mentalnie oczywiście i można to wywnioskować po twoich wypowiedziach bardzo szybko. "Żyjemy by się rozmnazac"... no cóż - ty żyjesz. W ciągu ostatnich 100 lat populacja podwoiła się. Przez ludzi głupich, sterowanych prawami natury, którzy zostali zaprogramowani (jak wszyscy) w celu przetrwania gatunku. Nie wszyscy jednak sa na tyle prymitywni aby temu nie potrafić zaprzeczyć. To, że nie potrafisz znaleźć w życiu lepszego celu niż przedłużanie gatunku, który swoją drogą
@be_ast: A mógłbyś chociaż zwrócić uwagę gdzie się najwięcej ludzi rozmnaża? No? O właśnie...

To, że nie potrafisz znaleźć w życiu lepszego celu niż przedłużanie gatunku,


Tu Cię mam. Myślisz, że mając dzieci nie ma sie hobby, czy co?

A potem taki stary schorowany samotny człowiek jak Ty będzie twarzą reklamy społecznej - samotność, pomóż etc. Nikomu nie nakazuję się rozmnażać.
@cacum3:

Nikomu nie nakazuję się rozmnażać.

ale się za to modlisz (xD) i aroganckim tonem zwracasz się "na co czekacie? na zaproszenie?"
jest to mniej lub bardziej tożsame. Najwięcej ludzi rozmnaża się tam, gdzie ludzie są najgłupsi. Tak działa natura, kijem Wisły nie zawrócisz. Żyj sobie po swojemu i daj żyć innym, a modląc się o czyjąś wpadkę rozumiem, że dorzucisz się później do ewentualnych alimentów i utrzymania dziecka?