Wpis z mikrobloga

@Kostikov: Nad dowolną fundacją pieczę sprawuje dane ministerstwo, nie znaczy to że pieniądze stamtąd płyną. Np. nad WOŚP masz ministerstwo zdrowia i Warszawę...
  • Odpowiedz
@Koliat: Ok, ale w takim razie skąd taka fundacja ma pieniądze na wykupienie przestrzeni reklamowej w miastach w całej Polsce?
Oni poza tymi billboardami nie prowadzą żadnej działalności.
  • Odpowiedz
@Kostikov: Prezes do którego podlinkowałeś prezesuje też w innych spółkach, może stamtąd? To z resztą powinno wynikać ze sprawozdań finansowych chyba, ale jeśli chodzi o to co fundacje powinny udostępniać a co nie, najlepiej pytać @Watchdog_Polska
  • Odpowiedz
@Kostikov: Z ich statutu wynika że zajmują się głównie edukacją - no i niewiele z tym zrobisz, wpisali że robią to robią. MEN z Czarnkiem na czele i tak będzie mieć to w dupie dopóki mamy rozpanoszone katolictwo, ale to z roku na rok na szczęście ma coraz mniejszy wpływ. Może na moją startość doczekam się świeckiego państwa jak już czarni wyginą
  • Odpowiedz
Poza tym dlaczego akurat Ministerstwo Edukacji? Co te antynaukowe poglądy mają wspólnego z edukacją?


@Kostikov: Bo zależnie od tego, jakie wpiszesz cele fundacji, podpadasz pod odpowiednie ministerstwo. Na przykład fundacja Obywateli RP podpada pod MSWiA, bo ma "demokrację i prawa obywatelskie" wpisane.

A do billboardów dopisałabym "Dofinansowanie in vitro" i by były bardzo dobre.
  • Odpowiedz
@lychazcola: Tak, @Koliat wytłumaczył mi, ja nie boję się przyznać do błędu. Nadal dla mnie jest to przerażające, że jedna fundacja jest w stanie pokryć miasta w całej Polsce w takich billboardach i skłania mnie to do refleksji na tym, czy na pewno to wszystko jest z prywatnych środków. Myślę, że prośba o pomoc @Watchdog_Polska nie jest złym pomysłem.
Zastanawia mnie też, co wy macie z tym sraniem xdddd.
  • Odpowiedz
Za publiczne pieniądze szury wykupiły sobie przestrzeń reklamową wartą pewnie setki tysięcy złotych.


@Kostikov: A to co lub kto się tam reklamuje?
  • Odpowiedz
@Kostikov grafika jest ładna, estetyczna, nienachalna. Szczerze to trzeba się zastanowić żeby dojść do tego, że chodzi o zakaz aborcji. Wg mnie nie ma się co gorączkować, gorsze są te prawdziwe martwe płody powywieszane w innych miejscach.
  • Odpowiedz
@portugalka: Ewolucja tego syfu z hasłem „hospicja perinatalne” już trochę mniej a nachalność w postaci wykupienia każdego możliwego nośnika, przez co wygląda to jak Orwell dla ubogich, to jednak zdecydowana przesada i zastanawia mnie, czy ClearChannel uważa, że to jest super klient, z którym warto współpracować.
  • Odpowiedz
Cały Gocław zasrany tymi billboardami z nienarodzonym dzieckiem


@Kostikov: I praktycznie każdy taki plakat czy billboard pomazany jest przez lewackich wandali
  • Odpowiedz