Wpis z mikrobloga

witam wszystkich, dzisiaj drugi dzień flipowania w osrs ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dziś nie ma jakiś fajerwerków bo większość czasu spędziłem na flipowaniu biżuterii z giełdy do sklepów w grze i chociaż pewnie gdybym się bardziej przyłożył to bym mógł na tym nawet sporo zarobić to imo wysiłek niewspółmierny do zysków bo trzeba latać w te i z powrotem i zmieniać serwer ciągle żeby się sklepy zresetowały ( ͡° ʖ̯ ͡°)
później już byłem zmęczony dosyć więc potrejdowałem jakieś 300 runek z małym profitem pewnie nawet nie sprawdzałem ale za to pod koniec roboty dostałem fajną niespodziankę bo udało mi się w dwóch flipach przerobić całą wczorajszą dniówkę co pokazuje że opłaca się flipować duże ilości runek ( )
chociaż #!$%@?łem dużo czasu na tą biżuterie to te ostatnie flipy mnie mocno zmotywowały do jutrzejszej roboty bo widzę coraz większy potencjał w tym rynku ( ͡ ͜ʖ ͡)
dzisiaj tabelki nie robiłem, bo myślałem że przy takich lipnych obrotach mi się nawet nie opłaca ale za to macie screena z najlepszego flipu dzisiaj. na oko myślę że zarobiłem ok. 15k na giełdzie nie licząc kasy którą przebimbałem na badanie marginesu i tą biżuterie nieszczęsna ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
także życzę smacznej kawusi i miłego dzionka wszystkim mirasom i mirabelkom z tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
#osrs #oldschoolrunescape #runescape #runescape3 #flipping #inwestowanie #stockmarket #gielda
#flipowaniewosrs <-- tag do obserwowania i czarnolistowania ( ͡º ͜ʖ͡º)
kasztelan_angielski - witam wszystkich, dzisiaj drugi dzień flipowania w osrs ( ͡° ͜ʖ...

źródło: comment_1610222305u0L8b1taRILKfwiR4XcZ51.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@michal-redo: znaczy runki się powinno flipować w ogóle po 10k sztuk na raz i 5 rodzajów od razu bo jak jest ograniczenie do 10k sztuk na 4h to tylko w taki sposób da się robić jakiś sensowny profit no tylko że ja na razie się w rynku rozeznaje co nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
jak na razie to lecę tylko na tych cosmicach i dwa razy na
  • Odpowiedz