Wpis z mikrobloga

Do tej pory byłem bardzo aktywnym użytkownikiem na Wykop.pl Kiedyś było to świetne medium. Zawsze można było dowiedzieć się co ciekawego słychać w świecie, wymienić poglądy, nawet zadać online pytanie Wałęsie czy Dudzie.

Aktualnie portal zmienił się znacznie i można się dowiedzieć w zasadzie tylko "co złego słychać w świecie"...

Najwyższy czas zakończyć przyjaźń z tym portalem i poszukać innej internetowej społeczności ;) Co polecacie?

Myślę o Quora, Lurker, Medium może inne.

#wykop #przemyslenia #pytanie #gruparatowaniapoziomu
MaxxExx - Do tej pory byłem bardzo aktywnym użytkownikiem na Wykop.pl Kiedyś było to ...

źródło: comment_1610361818WX6MZgS6qIPldZPS4sTQQj.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@MaxxExx: najgorsze jest to, że Białek nawet nie odczuje odpływu długoletnich kont, bo na ich miejsce są setki 12latków, którzy będą postować na patostreamach i tego typu tagach, smutne
  • Odpowiedz
Co polecacie?


@MaxxExx: na przykład elektrodę, mam tam konto od lat i można tam normalnie pogadać z ludźmi bez obaw że jakieś wyzwiska polecą z byle powodu.
  • Odpowiedz
@MaxxExx: @buking: zgadzam się, że ostatnio na wykopie dzieje się gorzej chociaż ten portal przez ostatnie kilkanaście lat miał różne słabsze chwile. Głównie przed wyborami.

Ale to co teraz się dzieje do przekracza wszystkie granice. Jak nie #!$%@? pis to psychoprawica, chore teorie o szkodliwości szczepień, dzieci, które potrafi obrzucać "lewactwem" każdego za wszystko jeśli tylko mają inne zdanie kompletnie nie rozumiejąc co mówią. Znajdują się coraz częściej debile, którzy
  • Odpowiedz