Wpis z mikrobloga

@gimnazjumqqq: @gimnazjumqqq: mieszkalam kiedys w domu, gdzie na poddaszu zbierala sie wilgoc na oknach. Nie ma opcji zeby sie tego pozbyc. Przychodzi zima, zbiera sie wilgoc, byc moze jest zla izolacja scian, moze za malo ogrzewane, w kazdym razie jezeli wynajmujesz to sie przeprowadz bo szkoda zdrowia.
Nawet przy wietrzeniu co godzinę przy otwartym oknie zbierala sie wilgoc, wiec samo wietrzenie przy zlej cyrkulacji powietrza nic nie pomoze.
@gimnazjumqqq wyczysc wszystko na okolo domestosem, wycieraj skroplona wode, zacznij osuszac i wietrz to pomieszczenie szczegolnie kiedy cos gotujesz. Do tego dehumidifier air purifier kup. My mamy taki, koszt 40 £ https://nyxi.co.uk/collections/dehumidifiers/products/home-dehumidifier-air-purifier-portable-auto-off-function-1-3l-tank-500ml
Dodatkowo nie stawiaj niczego przy scianach, pozwol na wolny przeplyw powietrza. My mieszkamy w static caravan i zaatakowal nas grzyb. Udalo sie go pozbyc tymi sposobami ;)
Tak, wdychasz tego grzyba i ma on dzialanie na organizm. Oczyszczacz powietrza ogromnie
Pobierz elsaha - @gimnazjumqqq wyczysc wszystko na okolo domestosem, wycieraj skroplona wode,...
źródło: comment_1610667016sK1PGuIE7vCIgKSuFEIqMm.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@elsaha: hmm, aż taka różnica? Ja mam tak, że rano jak wstanę to zawsze mam katar jak nic albo kicham i po jakimś czasie przestaje. Albo jak jest mega suche powietrze to wtedy nie mogę oddychać albo jak spieprzona klima. I z kolei myślę o oczysaczaczu z funkcja nawilżacza. Jak też to szaleństwo minie to sprawdzę co jest powodem. Nawet w zasadzie mógłbym pożyczyć od kolegi taki porządny i sprawdzić jakiś
@pawel_je tak. Obecnie nie mam porannego kataru. Dodatkowo jak ty reaguje na suche powietrze i spieprzona klime. Ten oczyszczacz co ja mam nie jest drogi i jest warty przetestowania. Jesli sie nie sprawdzi w Twoim przypadku to go chetnie odkupie od Ciebie