Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
Dobra robimy test, zamówiłem 4szt bo jak będzie fajne to puszcze w znajomych jak nie fajne to trudno, przynajmniej dałem hajs komuś kto miał pomysł na produkt i jego marketing ¯\_(ツ)_/¯

Dawek w buteleczce jest 20, podoba mi się rozwiązanie z nakrętka która jednocześnie jest miarką dla odpowiedniej dawki. Na etykiecie jest tyle informacji ile być powinno - czyli krótko i zwięźle - skład, producent, smak.

Więcej będę mógł powiedzieć za parę h bo mam zamiar wypić całą butelkę wbrew zaleceniom producenta ( ͡º ͜ʖ͡º)

15:35 wypiłem całą buteleczkę

Kolejny update 16:35

#greenout #dutchtherapy #wykopjointclub #cbd #test

PolskiCzarnuch - Dobra robimy test, zamówiłem 4szt bo jak będzie fajne to puszcze w z...

źródło: comment_1610375937H1CbdTSL3wASCafLorQZAJ.jpg

Pobierz
  • 75
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Zapomniałem w sumie opisać smak.. A więc jest to dosyć tłusty (z wiadomych względów) napój czekoladowy, jednak nuta konopi jest bardzo mocna i smakuje to wręcz bliźniaczo z normalnymi wersjami edibles, jeśli ktoś miał z tym do czynienia wcześniej to wie o jakim smaku mówię.

Jest smacznie, ale szklanki raczej bym nie wypił
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@PolskiCzarnuch: ktoś mi kiedyś pisał że "bla bla bla cbd to wcale nie substytut dla narkotyków bla bla bla"

Once again życie udowadnia że ludzie wykorzystują to jak skuna.

Szkoda tylko że skun daje lepszy efekt/cena

@Deno:

1. Cbd to lekarstwo, a to że ludzie wykorzystują takie specyfiki w złych celach to co innego, z alko to samo - możesz się napić kulturalnie, a możesz się #!$%@?ć, wsiąść do auta
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartzzle: @Deno:

Szczerze to się nie nastawiam, wiem jak działa cbd bo już testowałem susz z lokalnych marek i szczerze mówiąc chyba zostanę większym fanem niż normalnego skuna, mogę zapalić przed pracą i bez strachu o narkotest, czerwone oczy, czy zamułę, po prostu lepszy humor, relaks i tyle :)

Ale zobaczymy, czytałem opinie na Hypereal nawet z grudnia, ludzie twierdzili ze spoko.