Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Niepopularna czy popularna opinia?

Skyrim nigdy nie był niczym więcej niż przeciętną grą od przehypowanego studia. Drewniana fabuła, drewniane dialogi, drewniane animacje, drewniane postacie, drewniana walka, drewniane tekstury, kartonowa stabilność. Nie zaczynaj rozgrywki dopóki nie zainstalujesz 1000 modów zastępujących partactwo korporacyjnych "deweloperów". Nawet głupi widok ekwipunku jest spieprzony i trzeba łatać
( ͡ ͜ʖ ͡)

#gry #skyrim #takaprawda #grykomputerowe #przemyslenia
L3gion - Niepopularna czy popularna opinia?

Skyrim nigdy nie był niczym więcej niż p...

źródło: comment_1610456977YQXwYLy1wS2XBqmOH1nxLV.jpg

Pobierz
  • 11
@L3gion: i tak chodziło tylko o zakładanie garnków na głowy handlarzy i kradzierzy sera i innych dóbr. Tudzież #!$%@? smoków i oczywiście świetnej muzyczki przewodniej. VR jest fajny ale #!$%@? błędnik jak głupi.
@L3gion Pewnie to zależy od osobistych preferencji. Ja się po prostu w tę grę zapadłem. Oddałem się w całości fabule. Byłem smoczym dzieckiem. Odkrywałem wszystkie lokacje, wykonywałem wszystkie questy. Miałem każdą kompletną zbroję począwszy od złotej. Kilkadziesiąt godzin najlepszej rozgrywki w życiu. Mało tytułów mnie tak wciągnęło.
@L3gion:
Skyrim ma wszystko to czego nie miał Gothic, a Gothic ma wszystko to czego nie ma Skyrim.
Czyli grafika i sterowanie vs. prosta ale wciągająca fabuła i postacie do zapamiętania.

Grając w Skyrima w ogóle nie czułem fabuły, chociaż przeszedłem całą, tak nie czuć było jakoś bardzo naszej roli. Ot taki RPG-plac zabaw. Fajna muzyka, można sobie pobiegać, pozwiedzać świat, ale każdy NPC to był dla mnie kukłą z kilkoma