Wpis z mikrobloga

@SgtPepper1942: Mógł pomyśleć, że skoro czeka go i tak śmierć to woli oddać ciało by Johny spróbował na nowo i skonsumował trochę świata. V pewnie też pomyślał, że co mi da sława itp i że to Jackie powinien przeżyć. W końcu mógł polubić Johnego i zrozumieć o co walczył
@SgtPepper1942: no i najważniejsze V jest pisana śmierć. Jedyny i ledwo przeżył akcje w Kompeki Plaza. Zginął przez Dexa a potem Relic go zabija. Inni zaś powiedzą że to znak że zawsze udaje mu się przeżyć. No do 3 razy sztuka i 3 to oddanie ciała Johnemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SgtPepper1942: Nie, to ostatnia misja z Kerrym. Ale gdzieś mi się przewinęło ze wybierając złe decyzje z Kerrym można doprowadzić do tego ze tej misji nie będzie. Ale nie dam sobie za to ręki uciąć, ja ją miałam
Ja sobie teraz wybrałem kolejne zakończenie z Hanako, razem z uratowanym Takemurą i wziąłem taką opcje na koniec, że uważam to za takie średnie zakończenie (można jedynie wyżyć się w pewnym momencie na Arasace - przynajmniej trochę emocjonalnie) Mówię o tej „klinice” w kosmosie.