Wpis z mikrobloga

Izaka ostatnio oglądałem, jak komentował mecze Virtus.pro, na których się mocno wybił i którym zawdzięcza swoją oglądalność i popularność i jak na tamte lata robił fajną robotę. Potem odpuściłem sobie jego streamy, bo #!$%@? chłop tak płacze jak go zabijają, że nie da się tego słuchać. Ale dzisiejsza wiadomość, że facet ustawiał sobie region w Warzone, żeby grać ze słabszymi - XDDDDDDDDDDD Ale to trzeba być gównem nad gówna, serio. Jak jeszcze sam grałem w 1.6 czy CSGO te kilka lat temu to moim celem było granie z jak najlepszymi, bo w ten sposób sam podnosisz swój poziom, uczysz się od nich taktyk, jak rzucić jakiegoś rzadko spotykanego smoke'a, jakieś niekonwencjonalne zagrania i nawet jak się gdzieś tam przegrywało to przynajmniej miałeś poczucie, że grałeś z kimś lepszym od siebie i trzeba się mocniej przyłożyć do gierki, jeśli chce się coś strzelać. Duma by mi nie pozwalała grać na jakieś silvery czy kałachy czy niskie levele z faceita, czułbym się jakbym grał na kodach. Wiem, że Counter Strike to nie Warzone, ale chyba wiadomo o co chodzi... A tu chłop grubo po 30, #!$%@? jakieś fikołki i robi z siebie mistrza gierki na noobach co nie potrafią dobrze wycelować. Wstyd jak #!$%@?.
#izak #warzone #twitch
TechnoYoda - Izaka ostatnio oglądałem, jak komentował mecze Virtus.pro, na których si...

źródło: comment_1610525642M7yuhs41LDiMhU7vT0jdCj.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@TechnoYoda Ta zagrywka jest na pewno w jakimś stopniu niemoralna ale czy zasługuje na krecenie takiej dramy i porównywania jej uczestników do cheaterow to nie wiem. Ja bym to trochę porównał do symulki fauli w nogę, niby na granicy legalności i trochę niemoralne ale i tak każdy ma gdzieś i dla własnych korzyści użyje ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@TechnoYoda: Zgadzam się że jest to granie jak na smurfie w cs. Nie uczysz się grać lepiej, tylko gnoisz gorszych graczy. Nie oglądam Izaka, ale wiem że ustawia sobie VPN na Egipt bo chce pobić swój osobisty rekord killi.
Nie chodzi mu o wygraną, a o wygraną z duża ilością killi, co jest łatwiejsze w Egipcie xd
Należy sobie zadać pytanie co jest lepsze, takie 30 killi na dobrych graczy czy
  • Odpowiedz
@TechnoYoda: #!$%@? gówno, tak samo jak dzisiejszy gaming przeładowany #!$%@?ą i recyklingiem pomysłów. A zjeby to oglądają, dają te donejty, kupują ten sprzęt i sie spuszczają jak to zajebiście być graczem bo oglądasz cycki na twitchu, znają może jeden czy dwa tytuły i sie nazywają fanami gier tfu #!$%@?ć tych izaków #!$%@?ńców
  • Odpowiedz
@TechnoYoda: nie popieram, ale rozumiem. Jakbyś za każdy film miał dostawać realne pieniądze zamiast satysfakcji i zarabiał na youtube 5000 PLN a nie 500 to pewnie byś się jednak kilka zastanowił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Fajnie się mówi ze pozycji obserwatora, a nie z pozycji tego który mógłby na tym zarobić bardzo łatwe pieniądze.
  • Odpowiedz
Ale to trzeba być gównem nad gówna, serio. Jak jeszcze sam grałem w 1.6 czy CSGO te kilka lat temu to moim celem było granie z jak najlepszymi, bo w ten sposób sam podnosisz swój poziom, uczysz się od nich taktyk, jak rzucić jakiegoś rzadko spotykanego smoke'a, jakieś niekonwencjonalne zagrania i nawet jak się gdzieś tam przegrywało to przynajmniej miałeś poczucie, że grałeś z kimś lepszym od siebie i trzeba się mocniej
  • Odpowiedz
@kaarp: A gdzie on napisał, że "z najlepszymi"? Napisał, że "z JAK najlepszymi". I ja nie mówię, że nie - też bym pewnie na miejscu wąsatego kłamcy oszukiwał siebie, widzów i innych graczy, ale z boku nie można powiedzieć nic innego, że to bezczelne robienie ludzi w wiadomo co.

@ProjektGdansk: Dokładnie, co nie zmienia faktu, że oszukuje. I takie coś powinno nieść za sobą duże konsekwencje, związane ze stratami wizerunkowymi.
  • Odpowiedz
@Erise_: no mi się wydaje, że ludzie mega przesadzają, to nie tak, że on jest jakimś pro graczem i wygrywa turnieje tylko jest streamerem i ma dostarczać rozrywki, nie oglądam go nic, a nic ale widać od razu, że ludzie go nie lubią i próbują przyrównywać jego zachowanie do używania cheatów
  • Odpowiedz
@kaarp: tylko, że ludzie piszący, że "cheatuje" niekoniecznie mają na myśli stricte nielegalne oprogramowanie typu wh, ale to, że to słowo oznacza ogólnie "oszukiwanie". i tutaj musisz mi przyznać rację, że jest to nie fair zagrywka, która nie powinna mieć miejsce, jeszcze tym bardziej ze strony takiej persony.

i tak, Ty też masz rację, jednak już potem nie mogłem edytować posta, ale

*albo w sumie, żeby z ligi francuskiej wyrzucić wszystkie
  • Odpowiedz
"cheatuje" niekoniecznie mają na myśli stricte nielegalne oprogramowanie typu wh, ale to, że to słowo oznacza ogólnie "oszukiwanie"

@Erise_:
https://pl.wiktionary.org/wiki/cheatowa%C4%87
według definicji to nie "oszukiwanie" jak cie ktoś oszuka, to nie mówisz, że "cheatował", jeżeli ktoś tak używa tego słowa to robi to błędnie. Zgadzam się z tym, że wprowadzał widzów w błąd, ale i tak uważam, że ludzie by go chcieli w więzieniu zamknąć albo coś.
  • Odpowiedz
@Bulionek Nie zasługiwałoby pewnie gdyby nie był popularny i znany na scenie jako bardzo dobry gracz w fpsach a tutaj okazuje się że przekłamuje statyskiki grając z ludźmi który mają umiejętności na równi z botami a potem mówi na streamach "czemu znowu dało mnie do bambikowego lobby? No ale w sumie jestem NAJLEPSZYM GRACZEM WARZONE bo mam 4.0 KDA to go się dziwić".
  • Odpowiedz
@kaarp: tak, ale powinno się mu mocno oberwac na płaszczyźnie wizerunkowej. a co do definicji, to trzeba by w sumie było zapytać tych ludzi, którzy to pisali, co mieli na myśli. nie wydaje mi się, żeby jakikolwiek słownik języka polskiego był kompletny pod tym względem, ponieważ i tak nie ma w nich od groma zapożyczonych fraz, które są bardzo popularne w internecie.
  • Odpowiedz
@Zbigszew: najwidoczniej najmniejszy poziom na tamtych serwerach, bez pingu 300. w Polsce np. na lolu, popularny był serwer turecki, bo grali tam słabsi gracze, a serwer nie był położony w Ameryce, więc dało się jakkolwiek grać. i ziomek, który na eune miał g4/3, na tr bez problemu p1.
  • Odpowiedz