Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@janushek: czyli podali datę tylko po to żeby coś było na pokazie PlayStation, w takim razie gow będzie pewnie za 3 lata. Miałem rację żeby nie kupować ps5 tylko ograć to co w gamepassie na xsx do póki coś nie wyjdzie ciekawego.
@janushek: No i bardzo dobrze niech opóźniają niech dopracują i wypuszczą dobrą, grę. Gracze są najgorsi, jak przełożą grę to płaczą i narzekają, że jak to tak mogli przełożyć, jak znowu przełożą to już grożą i hejtują developerów. Zarząd ulega presji i wydaje niedopracowaną grę. Gracze płaczą hurrrr durrr jak to mogliście taką grę wypuścić.
Idealnym przykładem jest cymbergaj.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@camos: ale że co, taka prawda. Po co taka datę podali? To było kilka miesięcy temu, na pewno wiedzieli że nie dadzą rady.
@nobrain: No bezpośrednio to nie, natomiast presja graczy i negatywne nastawienie powoduje obniżenie cen akcji, a akcjonariusze widząc tendencję spadkową wywarli presję na zarządzie, czyli poprawnym jest stwierdzenie, że gracze wywarli presję na zarząd, co prawda pośrednio, ale jednak.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@camos: no jeżeli uważasz inaczej to spoko, jeżeli mają problem albo gra jest w powijakach to nie podaje się daty. To jest rak branży co chwilę tytuły AAA podają za wcześnie datę premiery i zwalanie tego na "oo gry są skomplikowane nigdy nic nie wiadomo" to bajeczka dla graczy.
Miałem rację żeby nie kupować ps5 tylko ograć to co w gamepassie na xsx do póki coś nie wyjdzie ciekawego.


@mattz_: trzeba było siedzieć na xboxie 360 XD ja tam powoli ogrywam co wychodzi na 5 i mam jeszcze masę gierek z 4 która chodzi o niebo lepiej na nowym sprzęcie. Jak zamiast tego wolałeś xsx żeby mieć gamepassa to #!$%@? by Ci zmieniło czy by było coś ciekawego czy nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Snaki: wiesz co zmieniło? Że mam tyle gier że nie mam kiedy w to grać. Wszystkie gry które na PS4 chciałem ograć a po prostu szkoda mi było 100zl płacić za każdą. Teraz w GP mam je wszystkie jak #!$%@? pokemony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W ogóle Ori to jest najlepsza platformówka w jaką grałem, ogolnie polecam ci jak masz PC albo na telefonie z gamepassem za
@mattz_: Ja też mam tyle gier że nie wiem w co zagrać i to bez gamepassa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszystkie gry które chciałem ograć - exy i multiplatformy. Osobiście exy xboxa mnie nie jarają - halo sralo itp.

Co do ori to wolę hollow knighta ale też mi się bardzo podobało.

Miałem ps4 i x1. Ps4 od razu w dniu premiery przesiadka a klocka zostawiłem bo