Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję że rodzice tych dzieci za to odpowiedzą. Nie czuł bym się bezpiecznie gdyby bachory zjeżdżały z górki za pomocą siły grawitacji i mniejszego tarcia między sankami a śniegiem, a wraz z nimi wirus COVID 19
@Bodzias1844 Myślę, że każdy będzie miał założoną kartotekę i w konsekwencji obniżane zachowanie, brak paska na świadectwie, trudniejsze zadania na maturze, wilczy bilet na studia, dłuższy czas oczekiwania na lekarza/decyzje urzędowe/fryzjera.
A od lutego jazda na sankach będzie dozwolona po kursie i uzyskaniu karty zimowej. Coś jak karta rowerowa, będą wymagające egzaminy w 3 klasie podstawówki. Już widzę oczyma wyobraźni Brajanków cofających na placyku sankami, oblewanie za wymuszenie pierwszeństwa na górce albo
@Bodzias1844 poziom wypowiedzi typowego kodziarza. Co tam, że cały świat walczy z pandemią, polaczkowi zabronili iść na sanki, gdzie wolność, gdzie demokracja XDDDDDDD Pewnie jeszcze antyszczpionkowiec( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@crest: co mnie obchodzi to, że reszta świata wprowadza takie same debilne zakazy. Żyje w Polsce. "Żyję" bo uj wie co zaraz jeszcze wymyślą. Sanki to jedna z wielu rzeczy których nie możesz robić w tej chwili, nie wiem czy zauważyłeś. Zgaduje, że nie bo pod daszkiem mamusi dobrze nie?
@Bodzias1844 chyba jednak za dużo wymagałem od ciebie, zostań przy dodawaniu zdjęć dla stulejarzy i na tagu przegryw XDDDDDDD

Saaaaaaankiiiiii ja chce na saaaaanki #!$%@?ć wirusssssssss żyje w Bolzce XDDDDDDDDDDD