Wpis z mikrobloga

@Cryptograph: może nie, ale akurat wracałem z zakupów i miałem dobry humor i jakoś tak, napatoczył się dzban. Gdyby nie jego długie światła to na pewno bym go spokojnie puścił, ale zaczął od zderzaka i długich świateł, więc i ja zwolniłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@triget: jak mi się nie spieszy, to jeszcze zwalniam poniżej prędkości ciężarówki, żeby się za nią schować i kulturalnie przepuścić pana #!$%@? XD
  • Odpowiedz
@triget: mi się zdarza, że tir wyprzedza tira albo autobus tira - no to jadę lewym za nim spokojnie i czekam aż wyprzedzi. A nagle podjeżdża mi typ pod zderzak... i #!$%@? długimi xD #!$%@?, no naprawdę ludzie są tak #!$%@??
  • Odpowiedz
mi się zdarza, że tir wyprzedza tira albo autobus tira - no to jadę lewym za nim spokojnie i czekam aż wyprzedzi. A nagle podjeżdża mi typ pod zderzak... i #!$%@? długimi


@rzeznia22: moze mysli ze ten tir to widzi ale nawet jesli to i tak gigadzban ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakby to mialo cos przyspieszyc
  • Odpowiedz
moze mysli ze ten tir to widzi ale nawet jesli to i tak gigadzban ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakby to mialo cos przyspieszyc


@azurri: To jest #!$%@? oskryptowany NPC jak w Cyberpunku. Ma przewidzianą tylko jedną reakcję:
dojeżdżasz do poprzedzającego auta -> mrugaj długimi
XD

No ale tak fakt faktem to jest jakieś totalne ekstremum #!$%@? takiego głąba spotkałem może raz albo dwa w życiu ( ͡
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@aksal89: uwielbiam ten sposób xD Ej skoro miga długimi to znaczy, że coś się stało. Lepiej zjadę kurde. Albo można odmrugać tylnym przeciemgielnym ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz