Wpis z mikrobloga

Nie grałem jeszcze w CP2077, oglądałem jedynie jakies recenzje + gameplaye na PS4, bo akurat ta platforma mnie interesuje. Nie zamierzam w najbliższym czasie kupować next-gena, bo jeszcze sporo mam do pogrania na obecnej generacji.

Uważacie, że patche, które mają się regularnie pojawiać doprowadzą grę do stanu grywalności na PS4?

Nie ukrywam, że chciałbym pograć, ale też z drugiej strony nie chciałbym sobie psuć funu z gry bugami, czy 15 fpsami w jakichś scenach akcji, więc jestem skory poczekać, ale zastanawiam się czy będzie w ogóle na co.

#cyberpunk2077
  • 6
@dreamscape: Znając CDP to naprawią co mogą, ale nie ma co spodziewać się tego po najbliższych patchach. Nie spodziewałbym się by dwa najbliższe były jakimś kolosalnym krokiem w przód. Lepiej poczekaj. Gdy gra działa to gra się świetnie, ale bugi potrafią zniszczyć nawet najlepsze momenty. Jeśli nie grałeś to warto poczekać by ograć to. Na PC jeszcze jest jako tako, ale stare konsole... Nie warto sobie doświadczenia psuć.
@Wormditt: tolerke jakąś tam mam, ale wolałbym trochę przyjemności z grania poczerpać, więc mogę poczekać, bo wiele tytułów do ogrania jeszcze czeka(świeżak konsolowy here)

Zastanawiam się po prostu czy była może już taka sytuacja, gdzie gra po patchach zmieniła się na tyle mocno, że warto było poczekać
@dreamscape: były już takie sytuacje, że patche naprawiały totalnie grę na PS4, m.in. Witcher 3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
sam gram na PS4 zwykłym, na ponad 60h gry miałem 2-3 crashe (przed hotfixem), 1 bug - misja z Dellmainem i 1 glitch (Panaam usiadła mi na mordzie w czołgu, ciężko narzekać)... poza tym 90% tego co oglądałem na YT u siebie w grze nie doświadczyłem w ogóle,
@dreamscape: Jeśli chodzi o bugi i crashe to najbardziej widoczne są te z fizyką pojazdów, kolizjami i samą jazdą gdzie czujesz się jakbyś jeździł kartonem który jednocześnie jest jedynym takim kartonem i może niszczyć inne kartony wjeżdżając w nie jak spychacz i wybijając do góry.

Mniej widoczne są bugi z podnoszeniem przedmiotów, sporadycznie trzeba chodzić wokół przedmiotu bo nachodzi na niego ciało, albo trzeba podnieść ciało żeby dało się go podnieść,