Wpis z mikrobloga

Kierowca tydzień czasu, od zeszłego czwartku, stał w Hull. Przeciążona agencja celna nie dawała oznak życia, nie było odprawy. Kierowca nie mógł opuścić UK. Dzisiaj w końcu udało się uzyskać dokumenty. Agencja celna wyznaczyła adres biura, gdzie kierowca miał odebrać dokumenty tranzytowe - w Dover. ( ͡° ͜ʖ ͡°) 400 kilometrów od Hull. Kierowca dzisiaj tam pojechał z nadzieją, że wróci do domu.

W Dover mu powiedzieli, że dokumenty są w Hull i ma wracać.
FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUCK

#brexit #uk #spedycja #transport #logistyka #bekaztransa dla zasięgu, bo cyrk niesamowity
  • 16
  • Odpowiedz
@sh2dov: Wiesz, to nawet nie tak, że szeregowy pracownik dzwoni do agencji. Nasi dyrektorzy korpo dzwonili na prywatny numer prezesa agencji celnej (sieciówka europejska) i byli zlewani od tygodnia. Dziwne czasy.
  • Odpowiedz
@red7000: szef wziął w poniedziałek jakis ladunek z Francji do UK. Po 2 dniach czekania na odprawie kierowca wrocil z towarem do miejsca załadunku. Od tej pory nie bierzemy nic z ani do UK dopóki sytuacja sie nie unormuje
  • Odpowiedz
@red7000: sorka nawiązywałem do wieśniakow na transie którzy zaczynają tak rozmowę o ofercie

W każdym razie najbepieczniej myślę chyba wracać na pusto i liczyć w kolku niż się pierdzielic z powrotami

Btw mam nadzieję że zapłacą
Pozdro
  • Odpowiedz