Wpis z mikrobloga

Znalazłem fajny zestaw pudełek które mieszczą się do opakowania kartonowego Terraformacja Marsa i kosztują 22zł za 2 sztuki, można sobie ładnie ułożyć wszystko, jak ktoś chce tanim kosztem mieć porządek w kartonie to polecam https://allegro.pl/oferta/organizer-walizka-tandem-c300-twin-284x192x100h-8943835007 #planszowe #terraformacjamarsa #gryplanszowe #grybezpradu
bitnu - Znalazłem fajny zestaw pudełek które mieszczą się do opakowania kartonowego T...

źródło: comment_1610721749iCyLwJlej29moas73gBV0y.jpg

Pobierz
  • 8
@steemm: widziałem dedykowane na allegro za 150zł ale jak dla mnie przerost formy nad treścią za te pieniądze można mieć kolejną grę dlatego zacząłem szukać czegoś taniego :)
@bitnu nie mamy większego problemu z używaniem koszulek, ale też nie koszulkuje wszystkich gier tylko te droższe lub rzadkie. Na zdjęciu World of warcraft board game - bardzo ciężka do kupienia gra w razie gdyby jakaś karta została uszkodzona - stąd koszulki.
Problemem może być to że karty na stacku mogą się czasem skleić ze sobą i standardowe tasowanie może być utrudnione.
@bitnu: dobry patent, dzięki za tip, bo też ostatnio mi chodziło po głowie uporządkowanie pudełka z Terraformacją, ale faktycznie wszystkie te fikuśne organizery kosztują jak druga gra, a pomijam fakt, że już dołożyłem trochę kasy na zakoszulkowanie kart.