Wpis z mikrobloga

Szukam znajomych ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Mam 31 lat. Jestem towarzyski, mam poczucie humoru. Lubię rower, narty, góry zimą i latem, rolki, sporty walki. Szukam kogos do wspolnego spedzania wolnego czasu - wyjazd nad jezioro, do lasu, wyjscie na piwo, silownie, squasha, granie w planszowki.
Jakis czas temu przeprowadziłem sie do BB, w pracy nie mam za bardzo możliwości poznania kogos, z kim bede mogl wyjść na piwo itp. Mam znajomych, którzy rozsiani są po Polsce, wiec widuje sie z nimi tylko w weekendy.
Umowilem sie kiedys na wyjście w gory z jednym wykopkiem, zaskoczylo i zostaliśmy bardzo dobrymi kolegami, ale niestety on nie jest z regionu..
W weekend planuje wyjście w gory, jesli masz ochotę pisz :)

#bielskobiala #bielsko #beskidmaly #beskidy #beskidslaski
  • 7
@odishewo kiedyś było #bielskiewykoppiwo ale tego to już nikt nie pamięta ( )
Ja się mogę gdzieś przejść, najczęściej występuję w pakiecie z niebieskim i z psem, ale na dłuższe piesze trasy to tylko z psem, więc towarzystwo zawsze w cenie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@matra no to możemy sie wstępnie umówić! :)
dobrze byłoby, zeby ktos jeszcze dołączył, bo ciezko mi będzie różowej wytłumaczyć, ze ide z obcą baba z internetu w góry ¯_(ツ)_/¯
@odishewo działaj, może ktoś się jeszcze odezwie ¯_(ツ)
Są na FB grupy, w których można się "ogłosić", ale ja tego już nie robię, bo moja ostatnia propozycja została trochę potraktowana przez niektórych jak oferta matrymonialna i się zaraziłam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@odishewo: Mirku znam Bielsko, sporo tam bywałem kiedyś, rodzinne miasto. Tyle, że ja mam około 40km odległości. Jestem normalnym gościem, któremu znajomi się wykruszyli, lubię robić zdjęcia, pooglądać ligę angielską, koncerty i takie tam bla bla bla. Po prostu wpadłem w marazm, praca - dom i nie mam nikogo kto by mnie z tego wyciągnął. Chyba za niedługo stworze podobny wpis do Twojego ( ͡° ͜ʖ ͡°)