Wpis z mikrobloga

#modameska #sklepinternetowy

Chcę zakupić kilka koszuli z krótkim rękawem. Niestety panuje #pandemia #lockdown #koronawirus a #pogoda nie zachęca do wyjścia to mam pytanie w którym sklepie internetowym kupować i rozmiarówka odpowiada rzeczywistym wymiarom? Zasze nosze rozmiar M i póki co wszędzie gdzie kupię jest ok czasem bywają za duże i wtedy musze brać S. Nie pamiętam aby kiedykolwiek były za małe i musiałbym wziąć L. Ceny też wolałbym 50-100 zł bo do 2 lat koszula jest dobra a potem "kiśnie". Także jakie sklepy internetowe polecicie?
  • 8
@rbk17: przestaw się na stosowanie rozmiarówki wzrost/kołnierzyk, np 182/40, bo literki L, M, S u każdego producenta znaczą kompletnie co innego.

Polecam wólczankę na promocjach, 2 za 1, 3 za 1 czy inne, za kilkadziesiąt złotych można wtedy złapać, szczególnie z krótkim rękawem, które nie cieszą się dużą popularnością.
@sphinxxx: mam pewien problem z rozmiarówkami bo mam bardzo grubą szyję i żadnej koszuli nie zapnę na ostatni guzik więc ten 1 na górze zawsze mam rozpięty.
z krótkim to nie koszula!


@genesilico: tak, dawno temu prowadziłem o tym dyskusję jednak chodzi o koszule do pracy - tam nie mogę mieć z długim bo ciągle się elektryzują i mnie kopie czego nie dotknę. Poza tym zgrzewam się i źle czuję w nich. Więc obojętnie jaka pora roku w pracy zawsze będę w krótkiej koszuli - są optymalne komfortowo jak i wystarczająco eleganckie do pracy w biurze ( ͡