Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem różowa i chciałabym odnieść się do żali niebieskich, którzy są stałymi bywalcami #tinder i narzekają na rozwiązłość oraz przeszłość seksualną kobiet (do tego krzywdząco generalizować ogół kobiet) jednocześnie sami nie mając problemu mieć co chwilę inną dziewczynę w łóżku.

Po pierwsze, śmieszy mnie wasze oburzenie, bo czego szukacie na aplikacji stworzonej do umawiania się na szybki seks? To tak jakbyście na wiejskich dożynkach oczekiwali muzyki klasycznej i się oburzali że leci ciągle disco polo. Normalne i szanujące się dziewczyny raczej unikają tego typu portali (oczywiście nie wszystkie, ze względu na pandemię i brak możliwości poznawania innymi sposobami zapewne wiele w porządku kobiet się tam przeniosło ale nadal większość szuka tam łatwego seksu). Ja sama dowiedziałam się że istnieje coś takiego kilka lat temu i potraktowałam to jako ciekawostkę przyrodniczą, w końcu od zawsze były osoby chętne na łatwy seks z nieznajomymi, np. na dyskotekach, teraz po prostu mają do tego szerszy dostęp. Szanujące się kobiety których tak szukacie raczej trzymają się z daleka od tego typu apek. Zapewne są tam normalne osoby szukające związków ale jest bardzo duża szansa trafienia na facetów udających zainteresowanie związkiem byle tylko dostać seks.

Po drugie, nie możecie znieść tego że kobieta miała wielu partnerów seksualnych jednocześnie sami nie macie problemu by "zaliczać" wiele kobiet i się jeszcze tym chwalić. Dla mnie nieszanowanie się nie ma płci. Brzydzi was myśl że jakas kobieta miała w sobie wielu partnerów? Mnie brzydziłby seks z facetem, który wkładał penisa w kilkanaście lub nawet dziesiątki kobiet. Sama będąc 30+ miałam tylko 2 partnerów seksualnych, obydwóch w poważnych, wieloletnich związkach. Kocham seks, ale nie uznaję tego za sport.

Zanim zaczniesz wymagać czegoś od innych, zacznij od siebie. Szukasz szanującej się dziewczyny? To nie szukaj na tinderze, i przede wszystkim sam się też szanuj i nie bądź hipokrytą. To tyle, a teraz czekam na wyzwiska.

#zwiazki #seks #tinder #badoo #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #600478b4535d82000a0d1a7c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 28
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: ty ale wiesz że już większość kobiet w wieku reprodukcyjnym ma Tindera i większość ludzi poznaje się teraz przez internet? Poza tym to że w USA powstała początkowo w takim celu nie znaczy, że tak jest obecnie w Polsce
@AnonimoweMirkoWyznania: piszesz o podwójnych standardach i hipokryzji, a sprawa jest bardzo prosta - nawet największa raszpla może być szonem, wystarczy że założy konto na takim tinderze i znajdzie setki chętnych, a żeby zaliczać jako facet wiele kobiet, trzeba być po prostu tym mitycznym natural born chadem, albo poczynić ku temu wiele starań w postaci siłowni, budowania pewności siebie itd. czyli sprawdza się tutaj powiedzenie o kluczu i zamku, wiem, że kobiety
OP: @Jamniki2: To jest mikroblog gdzie każdy może pisać na dowolny temat, więc pozwól że będę dzwonić gdzie mi się podoba.

@Dakkar: Może faktycznie się teraz pozmieniało że tinder zmienił swoją funkcję i grupę docelową, jednak nadal ocenianie kogoś po wyglądzie i lakonicznym opisie nie przemawia zarówno do mnie jak i wielu moich znajomych (zależy tez wśród jakich znajomych się obracamy), ale co kto lubi.

@pingwiniarz: No i
Mnie brzydziłby seks z facetem, który wkładał penisa w kilkanaście lub nawet dziesiątki kobiet. Sama będąc 30+ miałam tylko 2 partnerów seksualnych, obydwóch w poważnych, wieloletnich związkach. Kocham seks, ale nie uznaję tego za sport.


@AnonimoweMirkoWyznania: Niema sensu przejmować się zdaniem kobiet, trzeba patrzeć na to komu dupy dają.
@Blaskun: No czyli sami byli tym szrotem, skoro też zachowywali się jak szrot. Trafił swój na swego, i życie jak szrot, a potem szukanie nierozwiązlej kobiety do małżeństwa to hipokryzja.