Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem różowa i chciałabym odnieść się do żali niebieskich, którzy są stałymi bywalcami #tinder i narzekają na rozwiązłość oraz przeszłość seksualną kobiet (do tego krzywdząco generalizować ogół kobiet) jednocześnie sami nie mając problemu mieć co chwilę inną dziewczynę w łóżku.

Po pierwsze, śmieszy mnie wasze oburzenie, bo czego szukacie na aplikacji stworzonej do umawiania się na szybki seks? To tak jakbyście na wiejskich dożynkach oczekiwali muzyki klasycznej i się oburzali że leci ciągle disco polo. Normalne i szanujące się dziewczyny raczej unikają tego typu portali (oczywiście nie wszystkie, ze względu na pandemię i brak możliwości poznawania innymi sposobami zapewne wiele w porządku kobiet się tam przeniosło ale nadal większość szuka tam łatwego seksu). Ja sama dowiedziałam się że istnieje coś takiego kilka lat temu i potraktowałam to jako ciekawostkę przyrodniczą, w końcu od zawsze były osoby chętne na łatwy seks z nieznajomymi, np. na dyskotekach, teraz po prostu mają do tego szerszy dostęp. Szanujące się kobiety których tak szukacie raczej trzymają się z daleka od tego typu apek. Zapewne są tam normalne osoby szukające związków ale jest bardzo duża szansa trafienia na facetów udających zainteresowanie związkiem byle tylko dostać seks.

Po drugie, nie możecie znieść tego że kobieta miała wielu partnerów seksualnych jednocześnie sami nie macie problemu by "zaliczać" wiele kobiet i się jeszcze tym chwalić. Dla mnie nieszanowanie się nie ma płci. Brzydzi was myśl że jakas kobieta miała w sobie wielu partnerów? Mnie brzydziłby seks z facetem, który wkładał penisa w kilkanaście lub nawet dziesiątki kobiet. Sama będąc 30+ miałam tylko 2 partnerów seksualnych, obydwóch w poważnych, wieloletnich związkach. Kocham seks, ale nie uznaję tego za sport.

Zanim zaczniesz wymagać czegoś od innych, zacznij od siebie. Szukasz szanującej się dziewczyny? To nie szukaj na tinderze, i przede wszystkim sam się też szanuj i nie bądź hipokrytą. To tyle, a teraz czekam na wyzwiska.

#zwiazki #seks #tinder #badoo #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #600478b4535d82000a0d1a7c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 28
@AnonimoweMirkoWyznania: popełniasz ten sam błąd poznawczy co feministki uważające że mamy patriarchat i mężczyźni zajmują same najwyższe stanowiska, nie widząc tego że najniższe stanowiska (typu szambiarze, śmieciarze i inne proste prace fizyczne, nie ujmując tym zawodom) też zajmują głównie mężczyźni.

Ci którzy zaliczają kolejne laski i mają co tydzień nową w łóżku absolutnie mają w dupie przeszłość seksualną swoich partnerek.
Ci którzy narzekają na rozwiązłość kobiet mają zerowe lub niewielkie doświadczenie
OgnistaŻona: Tinder jest zarówno aplikacja do szukania powaznego związku jak i innych rzeczy. Bylam użytkowniczka przez jakiś czas, poznałam kilkunastu facetów. ŻADEN nie był tam w celu szybkiego seksu, każdy szukał związku i poruszaliśmy od początku normalne życiowe tematy, sprawdzaliśmy czy do siebie pasujemy. Nikt mnie do seksu nie nakłaniał i z żadnym tez (z jednym wyjątkiem ;) ) seksu nie uprawiałam. Wybrałam kogoś z kim mi było najbardziej po drodze
narzekają na rozwiązłość oraz przeszłość seksualną kobiet (do tego krzywdząco generalizować ogół kobiet) jednocześnie sami nie mając problemu mieć co chwilę inną dziewczynę w łóżku.


@AnonimoweMirkoWyznania: Raczej ci nie narzekają, bo z tej rozwiązłości kobiet kożystają, a że biorą sobie nierozwiązłą na zone, to inna sprawa, bo wiedzą z jakim szrotem się spotykali i co robili xD
OP: @fudiasz3k: @hitherto: wpis kierowany jest do mężczyzn hipokrytów którzy sami są rozwiąźli a wymagają wielu ale "czystych partnerek"

@zukpomocnikkucharza: Napisałam, że szanujące się kobiety RACZEJ trzymają się z daleka od tego typu apek.

@artekmisz_isz: Przecież nie napisałam że tinder jest TYLKO do seksu, napisałam "Zapewne są tam normalne osoby szukające związków" oraz że "ze względu na pandemię i brak możliwości poznawania innymi sposobami zapewne wiele w
PolnaEkolożka: @zukpomocnikkucharza: xDDDD<= inaczej się nie da skomentować Twojego wpisu

Opie, tutaj Ci @hitherto wyjaśnił o co kaman w tym że komuś przeszkadzają poprzednie bolce;)
"Ci którzy zaliczają kolejne laski i mają co tydzień nową w łóżku absolutnie mają w dupie przeszłość seksualną swoich partnerek.
Ci którzy narzekają na rozwiązłość kobiet mają zerowe lub niewielkie doświadczenie seksualne i szukają raczej stałej partnerki."

Zaakceptował: LeVentLeCri
OP: Polecam wszystkim czytanie ze zrozumieniem. Po pierwsze, nie twierdzę że tinder jest TYLKO do seksu i że nie można znaleźć tam normalnych osób do związku czy zwykłego towarzystwa, ale jednak taki był pierwotny zamysł tej apki i wiele ludzi tak ją traktuje - zgodnie z przeznaczeniem. Wielu osobom nie podoba się użeranie z napalonymi ludźmi szukającymi seksu i szybko kasują tam konta mimo że jakaś część zarejestrowanych tam ludzi jest