Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki i Mirabelki!
Z lekkim opóźnieniem, ale zgodnie z obietnicą, udało mi się w końcu ogarnąć zrzutkę. Historię mojej choroby znacie, żeby nie było wrzuciłem też zdjęcia najistotniejszych dokumentów ale jeśli będziecie mieli jakieś pytania czy wątpliwości to pytajcie, postaram się je rozwiać. Z góry dziękuję za każdą przelaną złotówkę, bo w chwili obecnej jakakolwiek okazana pomoc jest dla mnie na miarę złota.

https://zrzutka.pl/9jnrxb

#rak #onkologia #nowotwory #shepardchoruje
demontre - Czołem Mirki i Mirabelki!
Z lekkim opóźnieniem, ale zgodnie z obietnicą, ...

źródło: comment_1610969656zxsP5GnHW1JdJFbVmzPuQu.jpg

Pobierz
  • 536
  • Odpowiedz
Bieszczady ( ʖ̯). Wpłacone. Chyba ustaliłeś trochę za mały cel :P.


@Azai: No przecież to jest jakiś obłęd - w życiu nie spodziewałem się, że w tak krótkim czasie uzbieram taką kwotę. Nie wiem jak to skomentować, zatkało mnie.
  • Odpowiedz
@demontre A powiedz jeżeli to nie jest jakiś problem, od czego to się zaczęło? Co zaniepokoiło, albo skierowało do takiej diagnozy? Pewnie już odpowiadałeś na takie pytanie, czytałem trochę wpisów ale nie znalazłem.
  • Odpowiedz
Szybko poszło! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam nadzieję, że to nie koniec zbiórki.

Zdrówka Panie Hubercie :)


@Neubert: Powiem tak, jestem w takim szoku, że nie wiem jak to skomentować - zdawało mi się, że 3.000 to zbyt dużo z mojej strony i chciałem ustawić mnie, a tu takie coś. Po prostu jakiś obłęd
  • Odpowiedz
trzymam kciuki :)! Cel szybko osiągnięty i będzie jeszcze więcej podejrzewam :)!


@turtledove: No zdawało mi się, żę 3.000 to dużo z mojej strony. To co się tutaj zdarzyło, to jakiś obłęd, totalny obłęd.
  • Odpowiedz
@demontre: Dyszkę spokojnie przebijesz w takim tempie, jak nie więcej.

Mam nadzieję, że ta kwota wystarczy ci na zakup najpotrzebniejszych rzeczy i nie będziesz się musiał martwić o pieniądze przez najbliższy czas.

i tak masz sporo zmartwień na głowie, więc przynajmniej w tym temacie Mirasy i Mirabelki trochę cię odciążą :).

Pozdrówki dla twojego partnera i całej rodziny od mirko!
  • Odpowiedz