Wpis z mikrobloga

#jarocin Właściciel restauracji nie wytrzymał i wystawił w oknie lokalu apel do rządzących

- Jak trzeba być nieludzkim, bezwzględnym i podłym, by stworzyć taką ustawę (dotacje dla przedsiębiorców) i podpisać!!! Przez 12 lat działalności tego lokalu wpłaciłem na przeróżne daniny do Państwa ponad 900 000 złotych i moje PKD Wam wówczas nie przeszkadzało. Teraz kiedy zamknęliście gastronomię, po raz drugi, na kilka miesięcy, kiedy nagłaśniacie we wszelkich możliwych mediach, jak wielką pomoc macie dla przedsiębiorców nagle moje PKD Wam przeszkadza - pisze zdesperowany przedsiębiorca.

Odmawianie mi oraz moim pracownikom pomocy (a właściwie jałmużny), która dawałby szansę przetrwania jest powściągliwie mówiąc s**** !!! W geście wdzięczności przesyłam Wam 2 bukiety polskich polnych kwiatów (tu pojawiają się osty w liczbie 5 i 3 co można odczytać jako **") i to państwo. Oszukany, upokorzony, ale dumny Przedsiębiorca.

Ps. Sprawiedliwość ma służyć ludziom, a nie po to, aby chronić władzę. Kiedy niesprawiedliwość staje się prawem, opór staje się obowiązkiem - kończy. Na szybach pojawiły się też informacje o popieraniu WOŚP oraz Strajku Kobiet.


#neuropa #polska #bekazprawakow #bekazpisu #koronawirus #gospodarka #otwieramy #4konserwy.pis.ru #protest #strajkkobiet #ruchosmiugwiazd
grubson234567 - #jarocin Właściciel restauracji nie wytrzymał i wystawił w oknie loka...

źródło: comment_1610971592qVh0aH4dMfJqtNkqOKTgp5.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@grubson234567: czemu ludzie nie plusują? wielki wykop przez całą pandemię nie potrafił jednej pozytywnej akcji nakręcić. nawet żeby spotkać się czy kupić raz w tygodniu w jednej knajpie na wynos. wstyd mi co raz bardziej że jestem członkiem tej społeczności. cycki jakiejś internetowej ku*wy są plusowane w moment ...
  • Odpowiedz
wielki wykop przez całą pandemię nie potrafił jednej pozytywnej akcji nakręcić. nawet żeby spotkać się czy kupić raz w tygodniu w jednej knajpie na wynos.


@wiem_wszystko: to czemu sam nie nakręcałeś? mogłeś zebrać znajomych i samemu kupować
  • Odpowiedz
@grubson234567: 900k w ciągu 12 lat to 6250 zł "podatków" miesięcznie, w cudzysłowie bo policzył neutralny vat, doliczył składki pracowników i ich zaliczki na dochodowy, także to jakaś śmieszna kwota wychodzi

Oczywiście nie twierdzę że nie powinni dostać odszkodowania
  • Odpowiedz
na marsz czarownic zapisał xD


@Daleki_Jones: Nie widzę by się zapisał na marsz twojego domu

Polacy, potomkowie husarii a byle Pinokio wspólnie z kurduplem z Żoliborza walą ich w każdy otwór, hehe


@no_49: Niestety Husaria stanowiła ułamek Polskiego społeczeństwa, odnoszę wrażenie że pisowskie badziewie zapewnili nam potomkowie chłopstwa pańszczyźnianego. Tych co lubią by chwycić za mordę i do kościółka co niedziela. Za Pana i Plebana.
  • Odpowiedz
@WszechpolakMW1: Mówi to narodowiec który kocha narodowy socjalizm. Cóż akurat wam z ta władza jest po drodze, co pokazuje twoj komentarz wyżej. Za poparcie SK i błyskawice / wosp napisac człowiekowi okradzionemu z dorobku życia przez pisowcow „dobrze mu tak, mi go nie szkoda” Ha tfu wam narodowcy w twarze. Tym bardziej ze hejt na Owsiaka tez wam w te puste mózgi wyprodukował PiS ze środowiskiem radio maRyjnym, a który bezmyślnie
  • Odpowiedz