Wpis z mikrobloga

Ta radość, kiedy kupi się mięsa co do grama na określoną ilość posiłków dla pieska, i to rozczarowanie, kiedy się okazuje, że dwa opakowania kilka dni przed terminem zawierają śmierdzące mięso i Lidl nie chce wymienić opakowań na nowe, tylko zwraca gotówkę, za którą w tej chwili nawet połowy tego mięsa nie kupię ;___;
Dzięki Lidl, teraz Punia będzie musiała polować na jakieś dzieci pod przedszkolem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#pokazpsa #psy #pieseklenek

Swoją drogą ciekawe ile osób przed obróbką nie wącha mięsa wnikliwie, albo nie umie rozpoznać, że coś zdechło ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pobierz matra - Ta radość, kiedy kupi się mięsa co do grama na określoną ilość posiłków dla p...
źródło: comment_1610993876cep830cEyhmDbU8ggBQBoX.jpg
  • 27
@BillyGugu: dziękuję, wolę mięso HG, gdzie serio widzę co podaję psu. Mam paragon, nie pasuje, zwracam. No tylko w Tesco np mogłam wymienić opakowanie na zbliżoną gramaturę, a tutaj dupa. Akurat mięso kupiłam za kupony promocyjne, a gotówka mi na cały ciul :/
@darek-jg: Ty byś się nie wkurzył?
@ranunculus: przedszkolaki delikatniejsze, ale jak się nie ma co się lubi... ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
wolę mięso HG


@matra: ok, co jest z mięsem NIE HG, bo dowiedziałem się, że w tych sklepach barfowych jest właśnie coś co nie jest HG ale nie wiem co jest z tym mięsem nie tak. Unikasz go prewencyjnie czy może wiesz coś konkretnego co ja chciałbym wiedzieć a nie wiem :-)
@BillyGugu: obrzucać to się możemy mięsem (σ ͜ʖσ) ja po prostu nie ufam producentom mięsa 'dla psów'. Widziałam jakość takich mięs, może są producenci, którzy się przykładają, ale to co widziałam, cóż, bałabym się psu podać xD nie wiem jak jest w NL.
@luk04330: to że nie musi mieć badań, mięso HG musi spełniać jakieś wymogi, przynajmniej w teorii. Spotkałeś się ze
@Rozpierpapierduchacz mnie jeszcze nie pytaj, bo dopiero zaczynam drugie podejście. Misia nie może kości, więc analogicznie odpadają wszystkie ptaki, poza tym przynajmniej na kurę i indyka jest uczulona, do tego nie toleruje podrobów, czyli już masz trzy tanie składniki diety wykluczone plus wydatek na suplement wapnia.
Powinna jeść około pół kilo mięsa, ale obecnie nie ma super dużo ruchu, poza tym przez dwa tygodnie jadła posiłki na bazie mocno tłustego boczku i
Przy założeniu 500g, cena za samo mięso to 150-300 miesięcznie zależnie od tego czy mięso za 10zł czy za 20zł.


@matra: ale mnie dupa z zazdrości zapiekła, ja tyle daję za suchą dla jednego XD
@Rozpierpapierduchacz dlatego ja mam mały piesek. Mały piesek mieści się na kolanku, między nogami, w wannie, pod pachą i w portfelu, przynajmniej jak o żarcie chodzi. Można go złapać za szelki i nieść jak walizkę. Mały piesek to jest to ( ͡ ͜ʖ ͡)