Wpis z mikrobloga

Naprawdę nie spodziewałem się dzisiaj takiej informacji. Nie życzę ludziom źle, ale bardzo ucieszył mnie ten news. Brzęczek nigdy nie powinien zostać selekcjonerem, nie ma na to papierów. Szkoda zmarnowanego czasu złotej ery naszej kadry - tak, za dzieciaka nie pomyślałbym, że Polak będzie najlepszym piłkarzem świata, a na niemal każdej pozycji będziemy mieć zawodników z dobrych europejskich klubów a nie grajków z Cypru.

Było wiele okazji, żeby Brzęczka wywalić, ale Rudy siedział cicho - byłem pewien, że do Euro nic się nie wydarzy, a tu proszę! Jest jeszcze czas, żeby ta decyzja zrobiła dużo dobrego przy mądrym wyborze nowego selekcjonera. Selekcjoner, to nie trener - to musi być mentor.

Czyżby "8 sekund Lewego" zwolniło Brzęczka? :)

#pzpn #mecz #brzeczek #boniek #pilkanozna
Bobokkk - Naprawdę nie spodziewałem się dzisiaj takiej informacji. Nie życzę ludziom ...

źródło: comment_1610996476nfSJgK1lrRQI9fobp5ycLb.jpg

Pobierz
  • 5
Oczywiście masz rację, jednak z czysto ludzkiego szacunku mógł to zrobić w inny sposób lub po słabych meczach z Holandią lub Włochami. Teraz wyszło, jaki z Bońka hipokryta - przecież niedawno bronił go jak lwica, gdy ktoś z dziennikarzy wytykał błędy.
I tak i nie według mnie. Gdyby przeszedł z tą drużyną eliminacje, wiedziałby na co stać tą kadrę, co może od niej oczekiwać i znał już zawodników. Teraz zaczyna można powiedzieć od nowa. Musi zmienić styl gry, ustawienie, kto wie czy nie zawodników itp.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bobokkk: w ogóle to parodia, że odejście że stanowiska było uzależnione od "selekcjonera". Rudy to #!$%@?ł i tyle, Buzzer nawet "na picu" nie jechał, tylko zwietrzył życiową szansę i pewnie pomyślał: "Jakoś to będzie."

#!$%@? było jest i będzie na nadchodzącym turnieju, później kolejne 10 lat czekania, bo nie mamy na obecny czas chłopaków, którzy 1:1 zastąpią obecnych.

#!$%@? to wszystko było przy odejściu Nawałki, na miejscu Zibiego zrobiłbym wszystko (włącznie