Wpis z mikrobloga

Studiuję transport. Chciałem sobie elegancko napisać pracę inżynierską o procesach magazynowych, środkach transportu wewnętrznego, ogólnie magazyn zaprojektować. Ale mój promotor powiedział, że takiego tematu nie może być, tylko coś ściśle związanego z transportem, samochodami itp. Jaki stosunkowo łatwy temat polecacie w tym zakresie? Bo nie czuję się mocny w temacie
#transport
#studbaza
#logistyka
  • 8
@Cygan12345: Czy łatwy temat będzie spoko? Ja bym spróbował coś innego. Spróbuj porównać transport drogowy w UE i Australii lub Ameryce Północnej. Ciekawe w Australii są tzw. road trains. Sporo info w necie, co prawda po angielsku bo po polsku jedynie cebulaki co zobaczyły i zareagowali "łooooooo".

Ewentualnie poczytaj o trasach kolejowych z Chin do UE, a dokładniej do Polski - np. w Łodzi jest terminal od kilku dobrych lat co
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Cygan12345: na podstawie źródeł + moja fantazja ( ͡° ͜ʖ ͡°) musiałem trochę powymyslac np. z jaką średnią prędkością będzie jechał taki A-felb 32 przewożący jakiś wielki transformator ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Cygan12345: Nie ma problemu kolego, zdróweczka i lekkiej ręki do pisania życzę.

PS - czasem warto rzucić się na coś ciekawego i niekoniecznie łatwego, jeśli znasz angielski lub inny obcy język to poszukaj również prac z innych krajów, myślę że coś Cię może zainspirować i sporo pomóc. Chociażby ze względu na źródła do pisania pracy ;)