Wpis z mikrobloga

@D1STR0Y: raczej mam do tego zdroworozsądkowy dystans. Nie będę się biczował, że pracuje jako dziennikarz, ani nie skaczę z tego powodu z radości. Widocznie środowisko nie było aż tak oburzone zachowaniem skoro dalej jest dziennikarzem. Każdy ma coś za uszami, kwestia jest tego ile o kim wiemy. Skoro pracuje jako dziennikarz to oceniam jego pracę, a resztę spraw niech załatwiają w sądzie czy gdzie chcą
@D1STR0Y: gościu, mam bojkotować wszystkie strony z nim powiązane w imię wyimaginowanej sprawiedliwości? Volkswageny rysujesz gwoździem na parkingach za dieselgate? Mistrzostw Świata w piłce nie oglądasz w ramach bojkotu korupcji na najwyższych szczeblach? Idąc tym tropem mogę powiedzieć że jesteś hipokrytą, bo wybierasz sobie afery które ci pasują. Od wymierzania sprawiedliwości są sądy, jedynie czym się płaci to reputacją. Na nią każdy pracuje i kwestia jest tego ile jej zachowa po
@tomex1909 popierasz i nie zakrzywiaj rzeczywistości :-) facet jest zwykłym mialkim pajacem wykorzystującym swoją pozycję żeby #!$%@?ć słabszych. Takich trzeba tępić. Nie toleruje konkurencji.
@D1STR0Y: żaden argument. Przestań żyć zerojedynkowo. To, że nie strącam gościa ze skały nie znaczy że go popieram. Ty popierasz korupcję w fifa, przez którą Rosja dostała mundial, który wykorzystała do zwiększenia aparatu władzy w kraju.