Wpis z mikrobloga

bo ja uważam że wygląd przede wszystkim


@Kotniepies: próbujesz na nowo amerykę odkrywać? Przecież to oczywiste. Mowa tutaj o facetach przeciętnych, nieśmiałych którzy chcą mieć jakieś efekty. Będąc przeciętniakiem i mając jednak pewność siebie, luz w rozmowie z kobietami przeniesie mu to więcej korzyści niż przeciętniakowi który się jąka i nie wie co powiedzieć
  • Odpowiedz
luz w rozmowie z kobietami przeniesie mu to więcej korzyści niż przeciętniakowi który się jąka i nie wie co powiedzieć


@Florentino: tak, to prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mowa tutaj o facetach przeciętnych,


@Florentino: kobiety takich nie chcą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szah mat, zamykam dyskusje.
1:0 dla mnie
  • Odpowiedz
kobiety takich nie chcą ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kotniepies: tak, przeciętne kobiety spotykają się z chadami ( ͡° ͜ʖ ͡°) To tak nie działa. Przeciętni spotykają się z przeciętnymi, atrakcyjni z atrakcyjnymi, poza drobnymi wyjątkami

Szah mat, zamykam dyskusje.

1:0 dla mnie


Na każdym polu leżysz gościu XD
  • Odpowiedz
@Blackfyre: To by mogło się sprawdzać jakby dziewczyny w polsce były normalne. Niestety większość ma kija w dupie, wyżej sra niż ma głowe i są bardzo, bardzo puste. To trochę jak próbowanie złowić ryby stosując różne techniki wędkarskie, ale niestety w akwenie nie ma żadnych ryb.
  • Odpowiedz
@kingwing1: Kolesie pochodzący do kobiet są tak samo im potrzebni jak świadkowie jehowy albo telemarketer dzwoniący 150 raz z ofertą kredytową. Nie da się ,,poderwać" dziewczyny. W czasie kiedy taki dzban zaczepia dziewczyny pracując nad swoim ,,mindsetem", przystojniak w dwie wiadomości umawia na tinderze spotkanie z laską u siebie w domu. Ja na koncie chada umawiałem po 20 randek dziennie leżąc pod kocem, #!$%@?ąc chipsy i odpisując tym połykarom od niechcenia
  • Odpowiedz