Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Ojciec pozbywa się Kia Sportage 1 i dostanę ją za darmoszkę :D Wygląda mniej więcej jak na zdjęciu tylko starzej. Do zrobienia jest kilka pierdół no i oczywiście uterenowienie. Będzie to moja pierwsza terenówka i poza obejrzeniem prawie wszystkich filmów #terenwizja niewiele wiem XD tera pytanie, jak to podnieść i jakie opony. Polecacie coś konkretnego, gotowego do kupienia?

#offroad #4x4 #samochody #motoryzacja #kia #sportage #kiasportage
pogop - Ojciec pozbywa się Kia Sportage 1 i dostanę ją za darmoszkę :D Wygląda mniej ...

źródło: comment_1611148245PW7vZjbhHZEg0DQToVXZRy.jpg

Pobierz
  • 25
@ciasteczkowy_otwur: Jak już pisałem w poście, lift i opony terenowe. Lift raczej z tych prawdziwych, a nie udawanych. Większość rzeczy będę się starał zrobić sam wiosną i latem na podwórku domku letniskowego pod miastem.
@Terrano_pl: Drugie auto w rodzinie, a żona bez prawka :( więc dla mnie typowo w teren i do zabawy, ale nie do wożenia samochodu na lawecie, więc dobrze, żeby jakoś sensownie po asfalcie dało się jechać.
@pogop: Jak chcesz tanie atki/mtki, to z całego serca polecam chińczyki comforser xD Chińczyk, ale w terenie robi dobrą robotę. Sam mam cf1000 (at) i znajomy ma cf3000 (mt). Obaj nie mamy żadnych zarzutów zwłaszcza przy tej cenie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Terrano_pl: ja planuję na początek zrobić taki z 2 cale, żeby geometria się nie skopała a nie wydać hajsu na robienie wszystkiego co jest w zawieszeniu. Mam nadzieję, że się da.