Wpis z mikrobloga

Wykopki jakie wy głupie jesteście to jest dramat. Jak wy wszystko wyolbrzymiacie i przeżywacie to to jest dramat XD #!$%@? koronawirus się zaczynał "o jezu panie to koniec swiata kupujcie słoiki, ja mam zapas na 3 miesiące, oo a ja na pół roku. Sklepy zamkniete nie bedzie niczego. Znajomy żołnierz mówił, że zamykaja miasta".
Trump wygrywa wybory "o kurła koniec Ameryki"
Biden wygyrwa "o kurła koniec ameryki"
Nadciąga bestia ze wschodu "ło jezu koniec swiata kupiłem 10 nowych akumulatorów, auto nie odpali, szykujcie się metr śniegu na dworze"
A teraz, teraz płaczecie o tego Narcina xDDDD #!$%@? tak wjadą wam antyterroryści na chatę o 4 rano wyciągną was z łóżka i #!$%@?ą na syberię po drodzę ruchająć w dupę za jakieś parę zdjęć CP. Tak wszystkich was pozamykają bo ktoś zarzucił cipę jakiejś małolaty xDD Ludzie w tym kraju policja nie umie znaleźć oszustów na OLX. W tym kraju (info od mojej różowej) ludzie im wchodzą do rossmanna, wynoszą co i ile chcą przy kamerach, one policji daja dane sprawców a Ci mówią, że nie da ustalić kto to jest. Więc jak wy sobie wyobrażacie, że zrobią cokolwiek komuś z was xD #!$%@? a wy siedzicie obsrani i shitpostujecie xDDD. Ja wiem, że wielu z was to trolle ale no #!$%@? uspokójcie się xD

#albicla #gownowpis #gorzkiezale
  • 9