Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Master_of_Bukakke: zdjecie zrobione przez indyjska ekspedycje w tym samym roku zdaje sie i nie mam pewnosci, czy ciagle tam wisi ale zdecydowanei nie. To nie landmark w rodzaju ,,green boots'' z Everestu a predzej przeszkoda, ktora pasowaloby usunac. Zreszta po samej odziezy widac, ze w miare ,,swiezy'', zero wyblakniec, zadrapan ect.
teflonzpatelnimismakuje - @MasterofBukakke: zdjecie zrobione przez indyjska ekspedycj...

źródło: comment_1611349138o4SsutFFMCtg531pIKkEFW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
A tak zupełnie poważnie mówiąc, byłem jakiś czas temu za granicą i poznałem pannę, bardziej przyjaciółkę niż "dupę", pewnego dnia poprosiła mnie, żebym poszedł z nią na cmentarz, bo chciała ojcu zapalić znicz. Okazało się w rozmowie, że koleś wchodząc (lub schodząc, nieuważnie słuchałem) na Matterhorn, zginął. Jakim #!$%@? trzeba być łbem, żeby mając żonę i dzieci bawić się w rzeczy? Jakaś odpowiedzialność może? Jakieś poczucie tego, że ktoś później może cierpieć?
  • Odpowiedz
@Bad_Sector: No coz, to jest pewien rodzaj uzaleznienia, tego nie da sie od tak wytlumaczyc ludziom ktorych nic nie laczy z gorami. Himalaisci sa w pelni swiadomi tego, ze idac w gory, moga stamtad nie wrocic. Takich przykladow szalenczego heroizmu, zakonczonego smiercia jest niezliczona ilosc. Niestety ale z praktyki wynika, ze kariera sportowa w przypadku wspinaczy wysoko-gorskich, w duzym stopniu konczy sie smiercia na scianach gor. Wspinaja sie i podejmuja ryzyko
teflonzpatelnimismakuje - @Bad_Sector: No coz, to jest pewien rodzaj uzaleznienia, te...
  • Odpowiedz
No coz, to jest pewien rodzaj uzaleznienia, tego nie da sie od tak wytlumaczyc ludziom ktorych nic nie laczy z gorami.


@teflon_z_patelni_mi_smakuje: Super, do momentu gdy nie zostawiasz rodziny, córek, żony, już z litości pomijam rodziców, bo każdy głupie rzeczy za dzieciaka robił. Skrajny egoizm, po prostu, w mojej opinii.
  • Odpowiedz