Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Lewusx: swiezy wywiad na kanale inthecage, ale ma 50 minut wiec nie wiem czy Ci sie bedzie chcialo sluchac. w tym samym wywiadze mowi ze wycisnal na lawie 230 kg i w przysiadzie 280kgx3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lewusx: malowałeś gdzieś wymiary i inne wyniki? Przejrzałem komenty, ale jakieś pojedyncze widziałem. Waga 85-87, a wzrost, obwód bicka, przedramienia, klatki, uda, ile na płaskiej? Takie najczęściej padające pytania, sam wiesz najlepiej o co ludzie najczęściej pytają.

Na zdjęciu w pierwszym komentarzu łapka budzi respekt, ale i przed igłami wcale złej sylwetki nie miałeś. Z igłami czy bez ciężko musiałeś zasuwać na to co osiągnąłeś - szacunek się należy. Mam kolegę,
@Jogibabu: Waga 85-87 to waga na weryfikacjach czyli taka której wymagają moje kategorie, na codzienne sezonie było to 91kg i te 4-6 sobie odwadniałem. Mierzono mnie od 175,8 do 177,2cm,
Obwód bicka naturalnie najwiecej miałem 42cm, chyba właśnie na tym zdjęciu, udo na masie około 80cm, na redukcji nie mierzyłem, to już jako nienatural. Rekord na płaskiej 115-120kg natural i 160x2 po półtora roku bomby. Przysiady z 160 na 210 i
@97przemo97: Przez problemy z radzeniem sobie ze stresem często nie mam apetytu, chudnę i mnie to demotywuje ( ͡° ʖ̯ ͡°) dodatkowo czasem wchodzo stany depresyjne i wtedy nie mam kompletnie sily zebym poćwiczył
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lewusx: 80cm w udzie... Kierwa... Robi wrażenie. Czepiam się uda, bo kiedyś jak byłem młody miałem dosyć silne nogi, ale 80cm w udzie... Matkobosko... Pewnie w najlepszym czasie do 70 się zbliżyłem.

Dzięki za odpowiedź, bo szczerze powiedziawszy bardziej spodziewałem się jakiegoś "a poszukaj sobie, bo już pisałem".

Absolutnie nie odbieram tego jako płacz, a jeszcze bardziej podziwiam, że masz zapał i chęci. Oby jak najdłużej i z jak największymi sukcesami.