Wpis z mikrobloga

Dlaczego ukraińcy zaniżają mi stawki w pracy?


@arizona5077: To Polak je zaniża. Nie wina Ukraińca że Polak woli kombinować zamiast wspierać innych Polaków. Tak Szwed/Niemiec/Holender woli Polaka bo taniej.

Polak to katolik, słowianin, konserwatysta reszta to niepolacy tylko polskojęzyczni szpiedzy (ukraińcy, żydzi, volksdeutsche, etc).


@arizona5077: Słowianin czyli kto? xD Polak od pokoleń? Potomek niemieckiego żołnierza który szedł razem z frontem i odwiedzał polskie kobiety?
@PatologiiZew: Może być, ważne, żeby posługiwał się biegle językiem polskim,. był rdzennym europejczykiem i nie wyrażał chęci do aneksji polski i nie czuł się niemcem.... Ukraińcy nie są europejczykami (ukraińcy to chazarowie) i w dodatku chcą zabrać pół polski i przyłączyć do ukrainy to Rosjanie są europejczykami. (słowiańscy rosjanie)
Ukraińcy nie są europejczykami (ukraińcy to chazarowie) i w dodatku chcą zabrać pół polski i przyłączyć do ukrainy to Rosjanie są europejczykami. (słowiańscy rosjanie)


@arizona5077: Poznałem wielu Ukraińców i żaden nie chciał anektować Polski. Zdecydowanie więcej polaczków krzyczy o aneksji Lwowa i Wilna. Prawdziwy nacjonalista żyje jednym hasłem:
WOLNOŚĆ NARODOM ŚMIERC IMPERIOM. Polecam ten narodowy styl życia.