Wpis z mikrobloga

Wykopowe głosowanie na #cyberpunk2077 zakończone. Dziękuję wszystkim za udział w ocenie najnowszej gry studia CD Projekt. Myślę, że wynik niektórych zaskoczy.

Aby wykluczyć trolowanie zgodnie z oceną skoków narciarskich najlepsza i najgorsza ocena wypada z ostatecznego wyniku (czyli 1 i 10 nie są brane pod uwagę).

W ankiecie wzięło udział: 356 wykopowiczów +1 głos mój w komentarzu, bo sam głosować nie mogę!
Najwiecej głosów otrzymała ocena: 7/10 (24.18%), blisko też była ocena 8/10 (23.68%)

ŚREDNIA, WYKOPOWA OCENA DLA CYBERPUNKA TO: 6.91/10 (w zaokrągleniu 7/10) z 357 głosów.

Jak widzicie komentarze i wpisy na mikroblogu swoje, a ocena gry swoje. Nie oczekiwałem argumentacji w komentarzach. Chodziło o oddanie głosu bez hejtu i jadu i większośc z Was właśnie tak zagłosowała. Myślę, że jakby nie patrzeć gra ma duże możliwości tylko niech CDP zepnie poślady - bo przy takiej fali mikroblogowego hejtu ocena 7/10 musicie przyznać wielu zaskakuje.

Jeszcze raz dziękuję za oddane głosy.

#gry #ps4 #ps5 #xboxone #xboxseries #steam #pc #gry
Pobierz Yebat - Wykopowe głosowanie na #Cyberpunk2077 zakończone. Dziękuję wszystkim za udzia...
źródło: comment_1611498345KhhOYTGHeeMFP5rIxThHVz.jpg
  • 7
@Velsey: wiesz. Cyberpunk 2077 dla graczy jest jak brzydka laska na dyskotece. Napijesz sie troszeczke i zaraz lepiej wyglada. Trochę jednak makijażu i będzie pięknie - zobaczysz. Sam szef Valve mówił, że gracze pokazują niezadowolenie, bo im zależy. To dokładnie zostało pokazane w ankiecie. Wpisy na mikroblogu swoje, a ocena swoje. Gdyby było 10 głosów to bym dyskutował, ale sam jestem zaskoczony, że aż tyle ich się nazbierało.

@Umeraczyk: dokładnie.