Wpis z mikrobloga

Idzie #rozdajo z okazji #blackfridaydla zwycięzcy karta podarunkowa Allegro o wartości 50 zł (σ ͜ʖσ)

Zaczyna się jeden z najbardziej dzikich okresów w roku. Ja mam już listę ewentualnych zakupów wraz z odnotowanymi cenami sprzed kilku miesięcy, żeby nie dać się korpo-januszom, ale jestem ciekawy Waszego podejścia, dlatego…

…żeby wziąć udział w rozdajo:

dajcie plusika,
napiszcie w komentarzu, na zakup czego czekaliście cały rok, żeby zaoszczędzić z okazji Black Friday? W jaki sposób zakupiona rzecz/usługa wpłynie na Wasze dalsze życie?

Rozdajo trwa do najbliższej niedzieli. Ogłoszenie zwycięzcy w dniu następnym.

A jeśli nie uda się Wam wygrać w rozdajo, to jeszcze do 26 listopada w promocji Allegro Pay możecie zgarnąć kupon o wartości 50 zł. Wystarczy aktywować darmowe odroczone płatności i zrobić zakup za minimum 30 zł, wykorzystując tę opcję po raz pierwszy. Sprawdzone – działa. W linku szczegóły akcji.

___
Dołącz do grupy na FB
Do obserwowania i czarnolistowania: #kasazpromocji

#rozdajo #jakdorobicrozdaje #pieniadze #promocje #promocja #zarabianie #oszczedzanie #okazja #okazje ##!$%@? #czytajzwykopem #budzetdomowy #finanseosobiste #oszczedzanie #pieniadze #zarobki #wydatki #blackfriday
JakDorobiccom - Idzie #rozdajo z okazji #BlackFriday – dla zwycięzcy karta podarunkow...

źródło: Blog (25)

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
@JakDorobic_com: już dawno nie czekam na BF bo nie ma prawdziwych promocji, mimo wprowadzenia dyrektywy OMNIBUS kupujący beszczelnie potrafią udawać, że obniżyli cenę o połowę jak z historii ceny ewidentnie widać, że taka cena jest normalna
  • Odpowiedz
@JakDorobic_com: nożyki do one blejd, moze nowa karta graficzna jak buk da promkie dobrom, wpływ na rzycie taki, ze ryja nie bede hlastac tempym ustrojstwem a i moze ogram jakies gierki nowe bez padaki plynnosciowej
  • Odpowiedz
napiszcie w komentarzu, na zakup czego czekaliście cały rok, żeby zaoszczędzić z okazji Black Friday?


@JakDorobic_com: coś co będzie w promocji jak na prawdziwym BF w USA, czyli minimum -80% ceny normalnej, a nie +5% z przed miesiąca wcześniej, czyli pewnie nic XD
  • Odpowiedz
@JakDorobic_com Jakoś szczególnie na nic nie czekam ale chętnie przeznaczę te 50 zł na książkę "Polska Myśl Szkoleniowa" Michała Zachodnego jako że głównie się interesuje polską piłką kopaną ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz