Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pandagata: 8c, 4c, brera, giulia nawet, to te współczesne, przepięknie zaprojektowane. Stelvio JAK NA SUVA jest ok, ale do wyboru jest mnóstwo przepięknych alf, a są jeszcze modele historyczne:)
@pandagata: 8c, 4c, brera, giulia nawet, to te współczesne, przepięknie zaprojektowane. Stelvio JAK NA SUVA jest ok, ale do wyboru jest mnóstwo przepięknych alf, a są jeszcze modele historyczne:)


@bthzz: Eee gadanie. Tak samo niejednego fana mierzi Giulia czy Brera (co do 8C chyba panuje zgodność :). Stelvio to przepiękny samochód, nie "jak na suva" tylko w ogóle. Moim zdaniem wygląda dużo lepiej od Giulii, a jestem odwiecznym fanem sedanów/coupe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@psylo: co kto lubi przyjacielu, stelvio to super auto ale w oczach fana to taka mała profanacja. Nieunikniona, bo każdy musi produkować suvy, ale jednak.
@bthzz: Ja jestem fanem, więc zdecydowanie w oczach fana to nie jest profanacja ;) 10 lat alfami jeździłem i nie zliczę ile imprez/spotów klubowych zaliczyłem. Za to diesel w jakiejkolwiek alfie jest dla mnie profanacją na 100% (i sam taką profanację też miałem, żeby było weselej).