Wpis z mikrobloga

Bonus bez depozytu u bukmachera i/lub za pobranie aplikacji

Mirasy z #bukmacherka - Od wielu lat miałem konto u jednego buka, czyli w STS. Znam ich wszystkie promocje na pamięć. W sumie to raz na jakiś czas mogliby rzucić jakaś dodatkowa oferta dla stałych graczy, ale widzę, że STS, ale też i inni bukmacherzy nagradzaja jedynie nowych klientów. I w sumie pomyślałem, że f*ck it. Założę konto u każdego buka jaki istnieje w Polsce i zrobię cebulę totalna. Wykorzystam do maximum to, co "darmowe". Po prostu postaram się nie wrzucać własnych hajsów na konto tylko przeszperam tak tych buków, że choćbym miał zdobyć za darmo 2 zł, to to zrobię :D

Wiem, że bez sensu, wiem, że za darmo to nic nie ma nigdzie, a już na pewno nie u buka. A nawet jak daja 5 zł, to i tak potem trzeba obrócić tym 100x po kursie min. 2.50 na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami xD Ale do rzeczy. Jak pomyślałem tak zrobiłem, i to już jakiś czas temu. Zrobiłem sobie nawet kilka stronek pod taka tematykę bukmacherska, a po kilku miechach zaczałem bukom dowozić ruch. Więc zaczęli mnie traktować jak afilianta. Dostałem swój kod itd :D Tak czy inaczej nie to było moim celem. No ale fajnie bo wpada z tego trochę siana. Sa miesiace, że i 5-7k. I najgorsze, że jak zaczęlo wpadać coś na poważniej to sam zauważyłem, że już nie piszę tak jak pisałem, tylko robię to bardziej pod SEO. A co gorsza to ja zawodowo się SEO zajmuję. Także historia tego typu, ale ten efekt, o którym pisałem udało mi się uzyskac. Tzn. zrobiłem research i na własnej skórze przetestowałem. Dzięki temu mogę Wam wrzucić - zwłaszcza tym mniej doświadczonym z duża dawka cebuli - sprawdzone info odnośnie tego, który buk daje coś "za darmo".

Podrzucam więc dwa teksty, które jakiś czas temu poczyniłem. Skupiłem się na dwóch rodzajach bonusów:
- bez depozytu (czyli właśnie jakiś mały hajs za friko bez konieczności wpłacania depozytu)
- za pobranie aplikacji

I coś tam udało się znaleźć. Niektóre z tych bonusów nie maja rak ani nóg, ale niektóre sa sensowne. Więc jak chcecie przycebulić to myślę, że to sa w miarę przydatne wpisy. Dodatkowo dzięki nim tłumaczę sobie, że jestem dobrym człowiekiem, bo na takich wpisach nie zarabiam, więc robię je dla społeczności :D No bo $ dostaję, jak ktoś z mojego sajtu przejdzie do buka i wpłaci depozyt, a zamysł jest taki, żeby nie wpłacać. A za pobranie appki chyba żaden afiliant nic nie dostaje, chyba, że dowozi milionowy ruch, no to ma stała kwotę. No. W każdym razie nie musicie w nic klikać u mnie, po prostu pomyślałem, że wpisy się nadadza bo podobnych nie znalazłem nigdzie w necie.

Bonusy bez konieczności wpłacania kasy u bukmacherów
Bonusy za pobranie aplikacji buka

I w sumie to jak macie jakiś pomysł na fajny tekst, ale nie chce Wam się przewalać ofert wszystkich buków, to dajcie znać. Ja chętnie coś takiego zrobię, tym bardziej, że stało się to moja praca poniekad. Ja bukmacherkom zawodowo się nie zajmuję, tzn. znam branże z każdej strony, ale w zasadzie nie wiem czy bardziej gracza interesuje oferta kursowa, bonusy, kody promo czy jakieś porównania. Jak coś na tych stronkach piszę to albo dlatego, że mi się wydaje, że to jest spoko albo robię to pod konkretna fraze pod SEO. Także rady od graczy mile widziane.
crazyfigo - Bonus bez depozytu u bukmachera i/lub za pobranie aplikacji

Mirasy z #...

źródło: comment_1611579184WMJ9X3qFYCd4nkeGIYCXmE.jpg

Pobierz
  • 1