Wpis z mikrobloga

@puotek: e tam trochę przesadzasz śledziłem te twoje wpisy ale i tak szybko przyszło, niektórzy czekali od grudnia do końcówki stycznia xD Cieszę się z Tobą Mirku bo ja też dostałem dobrą nowinę, że wydano do doręczenia i dziś będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@duxi oddział w mieście wojewódzkim i trochę mi się nie chce wsiadać w samochód i cisnąć te 30km ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@asap_shazzy a weź, ostatnio też o tym myślałem XD zastrzeliłbym sie
@puotek Wedlug DPD miedzy 15 a 17 powinien do mnie dotrzec kurier :) ponad miesiac oczekiwania i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja na to ze bede sie mogl cieszyc moja konsola :) a to wszystko dzieki kochanemu MediaMarkt ktore zadbalo abym mogl czerpac przyjemnosc z rozpakowywania konsoli tydzien pozniej niz osoby zamawiajace u innych sprzedawcow :)

#mediamarkt jak ja was kurrr nienawidze....
@asap_shazzy: To znaczy to jest chyba tak że możesz złożyć reklamacje z tytułu gwarancji lub rękojmi. I jeśli się nie mylę gwarancji udziela producent, natomiast w przypadku rękojmi sklep, więc zgłaszając na gwarancję można chyba pominąć sklep. Jak mój brat oddawał telefon kupiony na x-komie to mu napisali maila że szybciej będzie zgłosić to od razu do autoryzowanego serwisu więc w tym przypadku chyba też powinna być taka możliwość.