Wpis z mikrobloga

Valhalla nagradza za przelaną krew dla baryłki!!!

Z Asgardu spływają łaski na naszych walecznych wikingów i na tych, którzy chcą dołączyć do orszaku wojów przechodzących przez Walgind. Rogi pełne miodu czekają na tych, którzy swoją szczodrością obdarzają innych braci, a Thor bacznie obserwuje ich poczynania.

Nasi Jarlowie z @MobileVikingsPL / Mobile Vikings PL dziś przyjęli i mnie w poczet swoich wojów i od teraz baryłka jeszcze skuteczniej walczy z nimi na froncie naszych wspólnych przygód i podbojów. Szukając kolejnych ochotników, oczekując kolejnych przelanych litrów krwi za naszą sprawę ogłaszamy, że w tej edycji Vikingowie nagradzają dziesięciu śmiałków zestawem fantów. Znajdziecie w nich oryginalny, niepodrabiany, MobileVikingowski hełm z POTĘŻNYMI rogami, powerbank, torbę, smycz oraz dwa pinsy (fot. w komentarzu).
Wszystkich chętnych do dołączenia do naszych sponsorów zapraszam do kontaktu ze mną lub bezpośrednio z Vikingami. Na każdego czekamy z otwartymi ramionami.
=========================

Ten post jest zapowiedzią #rozdajo dla krwiodawców, którzy wzięli udział w dziesiątej edycji akcji BaryłkaKrwi.
Wzorem poprzednich trzech edycji szczegóły pojawią się w podsumowaniu.
[Edycja VII]( https://www.wykop.pl/artykul/5547519/podsumowanie-vii-edycji-wykopowej-akcji-barylka-krwi/) | Edycja VIII | Edycja IX

Nagrody ogłoszone w ramach X edycji:

#barylkakrwi #krwiodawstwo #mobilevikings #pokazmorde
Pociongowy - Valhalla nagradza za przelaną krew dla baryłki!!!

Z Asgardu spływają ...

źródło: comment_1611737332P0aLO0YtKM1triKEo2u037.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Eskeel: Ale wyraźnie napisałem, że to rozdajo tyczy się osób, które oddają krew w ramach baryłki. Nie mogę przecież robić rozdajo w imieniu Vikingów poza naszą współpracą. Skontaktuj się z nimi bezpośrednio i zapytaj czy mają coś w planach. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@MrPickles: szanse wcale nie są takie małe. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz