Wpis z mikrobloga

Zbieram chętnych na jutrzejszy poranny różaniec... Za każdą osobę która zostawi plusik rano od godziny 8:00 odmówię różaniec i pomodlę się o zdrowie i rozwiązanie problemów zarówno waszych jak i waszych bliskich... Możecie być innego wyznania lub ateistami, ja nie namawiam Was do modlitwy i nie próbuję nikogo nawracać, po prostu chcę się za Was pomodlić... krzywdy raczej nikomu tym nie zrobię... jestem złym człowiekiem, ale bardzo lubię się modlić... nie jestem kapłanem, jestem zwykłym szarym człowieczkiem... Wczoraj podobny wpis zebrał więcej plusów niż myślałem i stwierdziłem, że to dobre... a jak odnajdujecie coś dobrego w życiu to warto jest to pielęgnować :)
#danielmagical #kononowicz #religia #patostreamy
  • 7
Misja wykonana :)

Mam tylko małe zastrzeżenie do @Moderacja ... mam takie jedno pytanie dlaczego dodajecie do tagów na siłę mi tag #patostreamy? czy modlitwa ma coś z tym wspólnego? świadomie używam trzech tagów do których ma to trafić czyli #danielmagical #kononowicz i #religia ... kiedyś dodam kolejne, ale myślę, że umiem tagować, a Wy po raz kolejny do wpisu który dotyczy modlitwy dorzucacie mi tag #patostreamy ... proszę tego nie