Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich spragnionych informacji o naszym libkowym ruchu
Skoro wielu z was interesowało się inicjatywą, pozwolę sobie wrzucić tu kilka informacji o postępach
1. Mamy już nazwę! W głosowaniu zdecydowanie wygrała nazwa "WybieraMy". Zapewniam, że propozycja pojawiła się na długo przed OtwieraMy więc wiadomo kto od kogo zerżnął ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Głosujemy nad logo, jedna z propozycji właściwie ma już pewną wygraną, ale nie będę zapeszał. Propozycje możecie zobaczyć poniżej.
3. Tworzymy stronę, jej kawałek można zobaczyć w komentarzu. Wprawdzie nie jest tak skomplikowana jak Albicla, ale gdzie nam do mózgów z Kul-u( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chcesz nam pomóc? Uwierz, na pewno się przydasz. Brakuje nam struktur, pieniędzy, socjal mediów, osób znających się na grafice oraz wielu ludzi z zapałem. Bierzesz udział w protestach antyrządowych? Szukamy osób reprezentatywnych, szczególnie młodych kobiet. Każdą zainteresowaną osobę zapraszam do mnie oraz na nasz discord: https://discord.gg/U7gMj4eNXJ
#ruchliberate
#polityka
#neuropa
Bounty - Witam wszystkich spragnionych informacji o naszym libkowym ruchu
Skoro wiel...

źródło: comment_1611774734ZVYef8yqqQzfirkOTV4JXn.jpg

Pobierz
  • 18
@FLAC: wołam ich dla zasięgu, bardziej jako liberałów. Ze strony #4konserwy możemy liczyć tylko na wyzywanie od lewactwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mógłbyś zjechać niżej na tagu i byś zobaczył jak bardzo się mylisz. Jesteśmy prawicowi gospodarczo i liberalni światopoglądowo. Oczywiście będzie się to wiązać z likwidacją programów socjalnych, zmianą systemu emerytalnego i modelu funkcjonowania służby zdrowia, no ale coś za coś
@Bounty: ja tylko pytam, nie zawsze mam czas śledzić historię wpisów.

Jeśli jesteście liberalni światopoglądowo i wolnorynkowi jako tako to ma to szansę, bo zwykle to nie idzie w parze u innych ugrupowań i tego brakuje.
@Bounty: "Jesteśmy prawicowi gospodarczo i liberalni światopoglądowo."

Tak jak Partia Możemy

"Chcesz nam pomóc? Uwierz, na pewno się przydasz. Brakuje nam struktur, pieniędzy, socjal mediów, osób znających się na grafice oraz wielu ludzi z zapałem. Bierzesz udział w protestach antyrządowych?"

Domyślam się, Partia Możemy ma podobne problemy, jakieś podstawy już mają bo zaczęli pół roku przed Wami. Ludzie którzy chcą budować klasycznie liberalną partie są już u nich, w młodzieżówce Nowoczesnej
@Bounty: Chwila, z tego co widzę robisz dokładnie to samo co goście z Partii Możemy tylko pół roku później, czyli partię od podstaw bez działaczy znanych szerszemu wyborcy.

Na ten moment to oni mają większą szansę na przebicie się niż Wy bo przez te pół roku wykonali część pracy którą Ty chcesz wykonywać teraz, tyle że będziesz miał problem ze znalezieniem działaczy bo kto chcę budować liberalną partię od zera już