Wpis z mikrobloga

Możecie sobie strajkować z razemowcami, feministkami, komunistami, stopbzdurowcami i LGBTQ+. Sport to zdrowie :v
Społeczny protest przeciwko * i poparcie tak ogromnej części społeczeństwa, jakie otrzymałyście jeszcze w październiku ubiegłego roku już niestety nie wróci, chyba że zdarzy się cud albo ktoś przetransferuje organizatorkom tego protestu trochę RiGCz-u do dzbanów.

Na własne życzenie rozmieniłyście kredyt społeczny na drobne. Naiwnie wierząc najwidoczniej, że połowa Polski nie miała w środku pandemii i w tych niepewnych czasach lepszych rzeczy do roboty niż wychodzenie na ulice w obronie lewicowych postulatów o refundowanej z publicznych pieniędzy aborcji, "darmowej" antykoncepcji i cenzurze środków przekazu (nazywanej przez was dla niepoznaki "zwalczaniem mowy nienawiści").

Zimne wiadro po raz kolejny na głowy: ten blisko stutysięczny tłum, który zebrał się w Warszawie 30 października nie znalazł się tam po to, ale wy do dziś tego chyba nie rozumiecie.

Zrobiłyście z tego wiece polityczne partii Razem i innych socjalistów. A na sam koniec dałyście się rozegrać karakanowi i gracie do własnej bramki, krzycząc, że przeprowadzacie rewolucję albo idziecie na wojnę.

To za waszą sprawą – świadomie lub nie – cały ten autentyczny społeczny bunt i kumulowany latami gniew pod adresem władzy, ulatują niegroźnym dla tejże władzy strumieniem przez kontrolowany wentyl bezpieczeństwa.

A na koniec jedyne słuszne hasło, które powinno dziś przyświecać każdemu ogarniętemu człowiekowi:
**

#bekazpisu #neuropa #protest #strajkkobiet #aborcja #polska #4konserwy
moby22 - Możecie sobie strajkować z razemowcami, feministkami, komunistami, stopbzdur...

źródło: comment_161179075088tjI2syMU0TkCwxvkUlb6.jpg

Pobierz
  • 73
@moby22: myślę, że dziewczyny ze strajku kobiet mają i tak w dupie - i słusznie - "poparcie" takich jak ty.

jak chcesz to organizuj swoje protesty z cyklu "****". Świetny protest odbył się np. w lipcu, a Duda dostał na nim ponad 10 milionów głosów ¯\_(ツ)_/¯

jak to było? w 1 na bosaka, w 2 na dudę? a to drugie jak leciało? stop lewackiej nauce masturbacji w szkołach i stop
@spere: no wspaniali są tacy wielce rozsądni prawacy, piszący o protestach w tonie identycznym do opa. Tonie który sugeruje, że można było to rozegrać lepiej ale daliśmy się wszyscy zmanipulować homolobby.

Zawsze się okazuje, że to osoba której udało się wmówić że feministka = gruba głośna baba, LGBT = chcą gwałcić dzieci i zrujnować cywilizacje białego człowieka, socjalista = dosłownie Stalin
@Tywin_Lannister: @marksizm-kulturowy: Nie jestem żadnym prawakiem ani lewakiem. Sam też byłem na kilku tych protestach OSK. Na największym z tych krakowskich nawet zabierałem głos, dzięki uprzejmości organizatorek. Dzień później jednak te same organizatorki tego protestu podały do oficjalnej wiadomości komunikat, że nie chcą na protestach widzieć ludzi z flagami libertarian, a późniejsze marsze pod TVP w Krakowie odbywały się też pod hasłami "#!$%@?ć kapitalizm" – takie hasła skandowano. Sorry, ale
@moby22: no jak się czułeś zniesmaczony, że gdzieś cię nie chcieli i twierdzisz, że:

Ja będę walczył z PiS-em po swojemu.


to walcz, ale daruj sobie zbędne oburzenie i werdykty na temat protestów, bo na nikim to nie robi wrażenia.

nie jesteś korwinista tylko liberałem to co robi w twoim poście ten adres do LGBT? Czyżby ten słynny konserwatywny liberalizm?


@marksizm-kulturowy: typowy alt-rightowy "libertarianizm" xD i się jeszcze dziwi, że
@marksizm-kulturowy: Sądząc po twoim nicku, to w kwestii finansowania zabiegów medycznych z pieniędzy publicznych my się raczej nie dogadamy. Myślę, że kwestia podejścia do aborcji dzieli Polaków mniej więcej 50/50 i słabo by było, gdyby 50% społeczeństwa (tych stanowczo się jej sprzeciwiających) musiało dorzucać się do finansowania jej z publicznej kasy. Ale ogólnie to się tyczy sporej części usług publicznych, których nie chciałbym finansować w obowiązkowych składkach. Wspomniana aborcja jest na
@moby22: cieszy to konserwatywną część. Na zachodzie latami, powoli i małym krokami zdobywano kawałek po kawałku swoje postulaty. Teraz można sobie strzelić aborcję na żądanie czy eutanazję nawet dla nastolatków (Hiszpania). Do tego wybór płci, poprawność polityczna itp.
Na szczęście u nas szambo wylało się nagle na ulicę. Wyklaruje to poglądy ale moim zdaniem pod kątem religijnym więc jeszcze tylko biskupi walną ekskomunikę i zostanie 15% katolików, 15% ateistów i reszta