Wpis z mikrobloga

@widmo82: 10% to świetny zysk jednodniowy. Bez urazy ale w tym momencie wiedząc na czym to się opiera czekając na jeszcze większe wzrosty to raczej bezsens. Wiadomo, że duża częśc zrealizowała i teraz się cieszy, kosztem tych którzy tego nie zrobili.

Jaja spore, ale wiara w to że to będzie rosło w nieskończoność jest dziwna. To moż ebyć lokalny dołek więc warto było sprzedać i teraz znowu zakupić
@widmo82: no ja wyszedłem po 50% i to tylko przy 5k USD więc dla mnie to okej. teraz wiadomo mówię sobie "#!$%@? trzeba było wejść na 50k USD" ale jakby mi jebnęło jak teraz to bym zrobił tylko smutną żabę.
@widmo82: znaczy kupiłeś 30 sztuk po 138? to i tak sporo jak na większośc wykopków bym poweidział. ładowanie większych środków w tak "ryzykowne" granie to jednak spore ballsy trzeba mać. Ja nie mam milionów kapitału na inwestowanie, portfel który mam i tak mam rozdysponowany na GPW/US w stosunku 1:2 więc dla mnie granie za więcej to... no nie mam takich jaj. Fajnie patrzęc na wyniki +100% ale wolę te +10%-20% w