Wpis z mikrobloga

@BizlasKrul: ludzie mieli kod na - 149 zl i kupowało po 1 zl. A teraz sprzedają

Oraz podobno w tamtym roku zwolnili w cholere handlowców za przekręty wiec Ci pewnie teraz sprzedaja lewe sprzęty na allegro
@BizlasKrul: Ja słyszałem od znajomej handlary. Brali nowe IQOSy na "słupy". Nawet jeżeli dane były prawdziwe to potem i tak dzwoni losowo infolinia spytać o przebieg całego procesu. Pewnie ludzie nie wiedzieli co odpowiadać albo nie wiedzieli o sprawie.
@cmhqwidget: I nikt się tym nie zainteresował do tej pory ?
Edit 1. Bo w sumie jakby nie patrzeć to philip morris mogłoby załatwić sprawę z Allegro żeby Ci banowali taki sprzedawców (przynajmniej tak mi się wydaje)
@BizlasKrul:
To są wewnetrzne sprawy Filipa
Od 1 lutego iqos 2.4 plus bedzie kosztował spowrotem 150 zl
Jak poleci uzytkownik iqosa nowa osoba juz nie kupi z rabatem 15 zl tylko 150 zl
Za polecenie bedzie nadal kod 1plus 4 paczki
Wiec warto jeszcze sobie teraz kupić za 99 zl plus 5 paczek
@Neneszo: no niestety tak bedzie
Ambadador dostanie 60 zł lub
Osoba polecajaca kod na paczki 1plus 4
Osoba kupujaca płaci za iqosa 2.4 150 dostaje 3 paczki plus za iqosclub 1plus 2 nie ma rabatu na urzadzenie 15 zl
@Laksa: przedstawiciele zostali zwolnieni bo duzo iqosow
Bylo sprzedawane na osoby ktore nie istnialy .Kupowali urzadzenia w promocyjnych cenach za 1 zl 50 zl itd a sprzedawali za ceny ktore nie byly cenami Filipa
Jezeli o urzadzenia są zawsze ok jak jest parago lub iqos club klient ma 1 rok poszezona gwarancje i zawsze wymiebiaja urzadzenie na nowe bo firmie zalezy najbardziej na slrzedazy heetsow a nie iqosow
Iqos produkowany w