Wpis z mikrobloga

  • 276
Albo ten uczuć, jak kupujesz "rezonator harmoniczny" do gniazdka za jakieś 75 dolców, ale w środku jest tylko blok akrylu i prosta płytka, która... nie jest do niczego podłączona :)

Z opisu producenta:
- Rezonator generuje i propaguje sygnał o niskiej częstotliwości w celu wprowadzenia zmian harmonicznych w sygnale audio

Tworzymy algorytmy wyprowadzające pola elektromagnetyczne, w celu generowania energii harmonicznej do rezonowania sygnałów elektrycznych. Metody generowania i kondycjonowania różnią się między produktami, ponieważ w miarę przesuwania się w górę linii produktów algorytmy różnią się, a moc rezonansu harmonicznego wzrasta wraz z dodaniem cewek indukcyjnych. Można zastosować transformatory zewnętrzne w celu dalszego ułatwienia przesyłania sygnałów o niskiej częstotliwości.

Fajne te rezonatory, nie zużywają prądu i nie wymagają zasilania. Magia normalnie!

#heheszki #audiovoodoo #tonskladowy
Pobierz Roszp - Albo ten uczuć, jak kupujesz "rezonator harmoniczny" do gniazdka za jakieś 75...
źródło: comment_1611901520nyxmyldDm2LJgwh9mVB32Z.jpg
  • 31
@Kryspin013 tylko wiesz, ten układ wymaga jeszcze transformatora żeby działał xD a zapomnieli też o jednym rezystorze xD na moje oko to jest taki kit dla ciekawskich - otworzy, zobaczy markowy cap i rezystor i zamknie zadowolony xD
@plycin mam pomoc od osoby, która się tym zawodowo zajmuje, według wstępnej oceny rzeczy które zgłosiłem to bezprecedensowe ruchanie konsumenta, ale zobaczymy jak oceni urząd. Z tego co widzę, oni stawiają teraz na wlepianie wysokich kar, więc banki i instytucje finansowe bardziej ich interesują niż cokolwiek innego. Jedyna rzecz, której się obawiam to właśnie olanie sprawy ze względu na jakiś odgórny prikaz, żeby zajmować się sprawami, za które można dupnąć milionowe kary
@msichal: @Roszp: @Milioner_z_Choroszczy: Nikt o mostku nie zapomnial, w tym podlaczeniu(orginalnie tam pewnie ma isc cos z transformatora) prosto do sieci mostek, bez zadnego ograniczenia pradu i ciecia napiecia,harmoniczne to by po podlaczeniu wygenerowalo ale piszczenie w uszach jakby ten elektrolit jebna, plus ten piekny smrodek ciezki do wywietrzenia po schajcowaniu tam wszystkiego co przewodzi.