Wpis z mikrobloga

@nightdriver-v2: jakbyś miał chociaż jakieś argumenty poza robieniem ze mnie pisowca...

prawda jest taka że platforma wygrała z pisem tylko przez frekwencje a potem pis zaczarował i wyszło szydło z worka, lewica jak na zachodzie musi być wprowadzana etapami, i to młode pokolenie musi się za tym opowiedzieć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Czu-Czu: jak najbardziej jestem za aborcją prawną dla mężczyzn, o której mogą zadecydować do tego samego momentu, do którego kobieta będzie mogła pozbyć się płodu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@arizona5077: Jesteś 4. Osobą, która zarzuca mi nakłanianie lub podżeganie do aborcji, a nikt nie wskazał w jaki sposób. Co w moim wpisie wskazuje na namawianie do aborcji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@Amishia: Ej a czemu kogoś ratować przed niechciana ciąża jak można nie zachodzić ? Np nie dawać du** byle komu byle gdzie ?
  • Odpowiedz
@Amishia: jak to jest ,ze nestesmy ruchani wszywcy w dupe i byly prostesty przedsiebiorcow ,ale przecietny rozowy ma wywalone. Ale jak czegos wam zabronili (zakazu nie popieram) to od razu hurr durr i żądań cała lista. W tym np. Darmowa antykoncepcja XD wysokiej jakosci edukacje seksualną popieram w 100%.

Wracajac do tematu. Jak to jest ,że kobiety maja totalnie w dupie sytuacje gospodarcza kraju ,ale jak "moja tzipa" to lecicie stadem
  • Odpowiedz