Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wyjaśni mi ktoś, dlaczego jest tak szeroki hejt, zarówno kobiet, jak i większości mężczyzn na #mgtow i #blackpill. Przecież te ruchy nie są, by terroryzować kobiety, a potem zetrzeć je z powierzchni Ziemi, tylko by uświadomić mężczyzn, że warto zatroszczyć się o siebie, a nie tylko o innych i kosztem swojego szczęścia poświęcać się dla konwenansów społecznych, gdzie mężczyzna ma zawsze brać odpowiedzialność, być szarmanckim itd, a kobiety już nie.
Żeby nie było, że generalizuję - miałem (i nadal mam) kontakt z wieloma kobietami (bez skojarzeń zboczuchy), które na wzmiance o tym, że mężczyzna nie musi się wiązać i to w sumie dobrze, że poświęca swój czas na swoje pasje, szczęście, to reagowały grymasem, a niektóre wręcz furią i zarzutami o seksizm i mizoginię. W internecie jest tak samo - wolny facet, który nie chce usługiwać kobietom nazywany jest śmieciem i incelem.
Ehhh...Trzymajcie się...

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #601413830bdc86000a7a62e8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania powodów jest bardzo dużo i zależy kto miał jakie przeżycia właściwie, takie ruchy skupiają różnych ludzi np jeśli gościu miał rozwód i dużo stracił albo kogoś zdradziła dziewczyna to raczej będzie głosił dość radykalne poglądy. Co do kobiet to p0lkom zwyczajnie #!$%@?ło i już się zaczynają zachowywać jak Koreanki, mało który facet w ich mniemaniu ma do nich polot, wszędzie słyszą że są zajebiste, piękne itd ale życie to weryfikuje, później
@AnonimoweMirkoWyznania:

,,Żeby nie było, że generalizuję - miałem (i nadal mam) kontakt z wieloma kobietami (bez skojarzeń zboczuchy), które na wzmiance o tym, że mężczyzna nie musi się wiązać i to w sumie dobrze, że poświęca swój czas na swoje pasje, szczęście, to reagowały grymasem, a niektóre wręcz furią i zarzutami o seksizm i mizoginię. W internecie jest tak samo - wolny facet, który nie chce usługiwać kobietom nazywany jest śmieciem
@AnonimoweMirkoWyznania: Bo #blackpill niestety często jest powiązany z tagiem #przegryw przez co wiele osób zamiast przełknąć gorzką pigułkę odstawia tu festiwale spie*dolenia. Więc blackpill jednoznacznie kojarzy się z przegrywami, którzy z reguły (choć nie zawsze) są strasznie toksyczni.

A różowe dostają piździelca, bo im się przepalają styki, że ktoś może nie chcieć odstawiać wokół nich tańców godowych, albo jest to dla nich niekorzystne bo jeden bankomat mniej.
st4ry p1j4ny: Właśnie sam sobie odpowiedziałeś na pytanie - kobiety tak bardzo nienawidzą mgtow, ponieważ ci mężczyźni przestaną ją wielbić.
Bo wyobraź sobie sytuację, gdzie jesteś naprawdę ładną kobietą, wszyscy cię wielbią, chwalą za pierdoły czy ogólnie usługują i ustępują. I nagle takiej posłuszeństwo ze strony mężczyzny zostaje odmówione. Byłby to dla ciebie szok, prawda?

Dokładnie tak samo jest w mgtow i blackpill - jak więcej mężczyzn jest świadomych, to przestaje
@AnonimoweMirkoWyznania: #blackpill jest zabarwiony negatywnie. Może mieć odłam w kierunku pójścia w apatię lub złości na siebie i swoją sytuację (lub też depresji), może mieć odmianę złości na cały świat i lecenie w hejt, co np. dzieje się na wykopie na tagach przegrywu. Nie jest to więc normalny docelowy stan dla zdrowego, zrównoważonego faceta.

#mgtow z kolei jest zabarwiony brakiem aktywnego działania w kierunku zdobywania/nawiązywania typowych (seksualno-partnerskich) relacji z kobietami. W