Wpis z mikrobloga

Hej #lodz
Gdzie jutro kupię rybki (konkretnie gupiki) w jakimś sklepie? Chciałbym po 3 pary o różnym wyglądzie. Tylko proszę nie piszcie o giełdzie na Starcie bo byłem tam raz i to był ostatni raz. #akwarystyka
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MiHau3: tak jak kolega wyżej polecam lokalnych hodowców, ryby w lepszej lepszej kondycji, już z podobnej wody, możesz się czegoś ciekawego dowiedzieć - same plusy, tym bardziej gdy szukasz najpopularniejszej ryby nie powinno być problemu kogoś znaleźć
@ewataewa: Klimat mi nie odpowiada. Tłok jak s...yn, w sumie przez to ciężko się dostać do stoisk, kolejki z pięciu stron i strata czasu. Byłęm raz, kupiłem roślinki, podłoże i mi w sumie wystarczy. Gdyby było tam więcej miejsca myślę że bym od czasu do czasu podjechał, ale niestety nie. Dzisiaj byłem w sklepie w Skotnikach po kilka rzeczy i jestem zadowolony. Rybki kupione, córka postawiła ultimatum i są Danio.
@MiHau3: No klimat specyficzny. Taki chaos trochę, a może i nie trochę :D Wg mnie to masa "oglądaczy-gawędziarzy" tworzy ten tłok. Tam wszyscy lubią pogadać i najgorzej jak nie ma się sprecyzowanej "listy zakupów", wtedy się łazi w te i z powrotem i denerwuje tylko :(