Wpis z mikrobloga

@AgentGRU: hmm, mam to za każdym razem w głowie gdy słyszę/widzę reklamę WOŚP i zamierzałem wrzucić w końcu tutaj (nie licząc na jakikolwiek odzew). plusik dla ciebie, że to zrobiłeś xD
  • Odpowiedz
Interesują mnie papiery Owsiaka, których nie chciał pokazać w sądzie.


@kamil150794: publiczne pieniadze cie nie interesuja, ktore zabiera ci z podatkow rzad, ale interesuje cie prywatna zbiorka w ktorej biora udział ludzie dobrowolnie? XD
  • Odpowiedz
@Marazbut: to jak będziesz w szpitalu, zażądaj żeby nie korzystano ze sprzętu WOŚP do leczenia ciebie. I ciekawe, czy dalej będziesz myśleć że te pieniądze się nie liczą.
  • Odpowiedz
@Marazbut: taaaaak? to czemu nfz nie kupował tego sprzętu? Nawet w latach jak rząd niezależnie od opcji nie dawał na gównowizję?

Ocknij się. NFZ gros kosztów ma w pensjach personelu, czynszach za szpitale, etc. Bez WOŚP to służba zdrowia dawno by była jeszcze bardziej w dupie.

PS - Owsiak może uzyskać w przetargach lepsze ceny niż państwo, nie ma tam też marnowania kasy i nepotyzmu. Tak więc każda ta złotówka realnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Marazbut: zapraszam do szpitali w Bytomiu, Tychach, Mikołowie, tam widziałam sprzęt wospowy na własne oczy, szpitalny owszem był, pamiętający czasy komuny, bo po co nowe. W Bytomiu czy Tychach na oddziale noworodkowym czy dziecięcym rodzice spali na krzesłach, teraz śpią na rozkładanych fotelach. Praktycznie większość dzieciakow urodzona po roku 2000 miała w okresie noworodkowym robione badania słuchu na sprzęcie WOŚPowym, jak tego sprzętu by nie było to nie jest tak, że
  • Odpowiedz