Wpis z mikrobloga

Wczoraj zadzwonilo 2 pedalow gadali z nim i jeden drugiego #!$%@? zeby przestal go całować w czasie rozmowy. Analny oprawca umawial sie z nimi na dzisiaj i pozniej #!$%@?, ze odwalil maniane i niepotrzebnie gadal. #!$%@? zbok
@GoodGuyChucky93: jest dziwny, to prawda. I wiem tez, ze analniak stara sie zinfiltrowac nowego discorda, nie wiem tylko po cholere znowu stosuje swoje "przebiegle" taktyki zamiast wejsc, przedstawic sie i zapytac co do ch.

Nawet jak nas czytal to popieprzyl polowe faktow.
@decadence: Chłopie, powiem to tylko raz. Lubie czytac ten tag, bo nienawidze analnego osła. Kojarze te nicki jak Amigos czy inny szeryf007, bo pisali na tagu. Jeslu masz ochote, to moge Ci podac do mnie namiar na msg i sam sprawdzisz czy jestem analniakiem albo ktoryms z jego gejowych kolegów. Jednorazowo. Przy wiekszosci tagowiczow jestem starym #!$%@?, powaznym i ustatkowanym. Uwierz mi na slowo albo mnie sprawdz osobiście ale nie rzucaj
@Mietek_Pocisk666: a co mnie to obchodzi kim ty jestes. Piszesz jak analczyk i tyle mi wystarczy, nie mam najmniejszej ochoty smarowac do ciebie na msg dewiancie.

Mowilem Ci analniak, chcesz pogadac, wejdz na ds, przedstaw sie i NIE KLAM idioto. Sprytu to ty masz tyle co marlenka żebrząca o kuferek i ajfona. Jestes zalosnym wypierdem, niczym wiecej. Cwaniakuj dalej, zyskasz na tyyyyyym..
@decadence: No to jestem nim czy nie? Zastanow sie #!$%@?. Nie sugerowalem zadnego gejowego pisania wiadomości tylko krotka rozmowe.
Czy ja pisze jak analczyk? Pies robi bledy i uzywa slow z kosmosu.
Jak juz wspominalem temat zamkniety, nie mam czasu na takie gadki.
#!$%@?ć analniaka. Yo
@Mietek_Pocisk666: ech analczyk analczyk, nigdy sie nie nauczysz. pies i slowa z kosmosu Xd tylko rasowy debil albo sam analczyk moglby uznac jego slownictwo za wyszukane, tym bardziej, ze je przekreca i uzywa w zlym kontekscie.

ty nie jestes sprytny ani przebiegly, ty jestes wyjatkowo glupi. miales szanse nas do oporu inwigilowac na pierwszym discordzie, to po 4 dniach sam sie nacpales i do mirabelki plakales na instagramie i przepraszales ze