Wpis z mikrobloga

Wrzuciłem aktualizację na stronę KFC Kupony.

Teraz pod adresem https://kfc-kupony.online/v2 można zobaczyć nowy, bardziej funkcjonalny panel użytkownika, co powinno poprawić wrażenia z użytkowania. Inb4, ciągle zabrakło mi czasu na zabawę w frontend developera, więc fajerwerków wizualnych nie ma.

Dodatkowo, dodałem testową funkcjonalność odbioru kodu dla nowych użytkowników, którzy nie posiadają jeszcze kredytu.
Wymyśliłem dość proste zabezpieczenia, które powinny spowolnić możliwość scamów. Niemniej, jestem świadomy że są one do złamania, więc pozostaje mi prosić o uczciwość. Jest (i będzie) to projekt no-profit, który ma na celu pomóc głodnym, więc nie bawcie się nadto w pentesterów :P

W planach mam lepszą warstwę wizualną, stworzenie takiej samej funkcjonalności dla kodów #mcdonalds z ankiet po zamówieniu i dalsze poprawki doświadczeń użytkownika.

#kfc
  • 11
@Indigo: Wchodzisz na v2, logujesz się podając identyfikator i jeśli w ostatnim czasie nie było odbierane zbyt dużo kodów to możesz go odebrać.
@Picasso7: Na ten moment tak. Docelowo chcę zrobić normalny system logowania, ale ogarnięcie go (wraz z przypominaniem hasła i takie tam) to kupa roboty, a czas będę mieć dopiero za tydzień.